Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Informace o fóru

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Fisperanda
Admin
Fisperanda


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 02. 06. 08

Informace o fóru Empty
PříspěvekPředmět: Informace o fóru   Informace o fóru Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 3:05 am

Pokud jsou nejasnosti... pište piště pište

Pro začátek napíšu pár bodů, který by vám mohly pomoct.

Takže první krok je registrace. Klikněte nahoře na políčko Registrace. Vyplňte nick, email a heslo. Pozor! Heslo musí mít MINIMÁLNĚ ŠEST ZNAKŮ. Jinak to nepoběží. Na email vám potom přijde potvrzení. Klikněte na odkaz v mejlu, abyste byli aktivováni. Tak. A odteď už jde všechno jako po másle.

Přihlášení: klikněte nahoře na Přihlášení a přihlaste se.

Reagovat na příspěvek: Jsme u diskuze. Pokud chcete reagovat na příspěvek, klikněte dole pod okýnkem na „Odpovědět na téma“.

Reagovat s citátem: Pokud chcete, aby bylo jasný, na co reagujete, můžete použít citát, to znamená, že před vaší odpovědí se objeví diskuzní příspěvěk, na který reagujete. Zmáčknětě u příspěvku, na který chcete reagovat, tlačítko „quote“.

Editovat / smazat: Po odeslání příspěvku máte možnost svůj příspěvek buď opravit, nebo smazat, a to kliknutím na tlačítko „Edit“ nebo na žlutý políčko (tím se smaže).

Nastavení profilu:

Klikněte nahoře na políčko Nastavení. Objeví se vaše údaje. Hned nad tabulkou máte možnosti, kde se můžete naštelovat. Nastavit si můžete obrázky postaviček, podpis, informace o sobě… pohrajte si, uvidíte.
Jenom mám soukromou prosbu, pokud se rozhodnete dát si do podpisu obrázek, nedávejte si tam velikosti plakátu, protože bude fakt vypadat blbě, když budete reagovat třema slovama, nebo jedním smajlíkem a pod tím bude obraz jako kráva. Diskuze by se tak stala nepřehledná, nemluvě o tom, jak dlouho by se to načítalo.

Chat:

I když jste přihlášení na fóru, a chcete jít na chat, musíte se přihlásit. Takže na chatu stisknete Přihlášení, a už vám nic nebrání psát.

To je prozatím všechno, co mě napadlo. Pokud něco není jasný, sem s tím!


Naposledy upravil Fisperanda dne Wed Jun 04, 2008 3:28 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://billyhotalenti.blog.cz/
Fisperanda
Admin
Fisperanda


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 02. 06. 08

Informace o fóru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Informace o fóru   Informace o fóru Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 8:04 am

Kdo se zaregistruje první, dostane lízátko Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://billyhotalenti.blog.cz/
Janka




Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 02. 06. 08

Informace o fóru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Informace o fóru   Informace o fóru Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 7:50 am

[quote="Fisperanda"]Pokud jsou nejasnosti... pište piště pište

ahoooj,chci říct "super práce" a chci se zeptat když jsem si uložilai obrázek k profilu tak se mi pak nezobrazuje.no, uvidíme, třeba se ještě časem ukáže:-D
Návrat nahoru Goto down
Fisperanda
Admin
Fisperanda


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 02. 06. 08

Informace o fóru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Informace o fóru   Informace o fóru Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 12:33 pm

[quote="Janka"]
Fisperanda napsal:
Pokud jsou nejasnosti... pište piště pište

ahoooj,chci říct "super práce" a chci se zeptat když jsem si uložilai obrázek k profilu tak se mi pak nezobrazuje.no, uvidíme, třeba se ještě časem ukáže:-D

Dívala sem se na to, v tvým profilu obrázek nahraný nemáš, takže se někde stala chyba. Zkus to znovu. Nejlíp když budeš mít obrázek ve formátu .jpg. jeho šířka by neměla být větší než 150 bodů a výška 200 bodů a velikost souboru by neměla přesahovat 64kB. Pak by všechno mělo být v pořádku.
Návrat nahoru Goto down
http://billyhotalenti.blog.cz/
Janka




Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 02. 06. 08

Informace o fóru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Informace o fóru   Informace o fóru Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 12:35 pm

[quote="Fisperanda"]
Janka napsal:
Fisperanda napsal:
Pokud jsou nejasnosti... pište piště pište

ahoooj,chci říct "super práce" a chci se zeptat když jsem si uložilai obrázek k profilu tak se mi pak nezobrazuje.no, uvidíme, třeba se ještě časem ukáže:-D

Dívala sem se na to, v tvým profilu obrázek nahraný nemáš, takže se někde stala chyba. Zkus to znovu. Nejlíp když budeš mít obrázek ve formátu .jpg. jeho šířka by neměla být větší než 150 bodů a výška 200 bodů a velikost souboru by neměla přesahovat 64kB. Pak by všechno mělo být v pořádku.
jasně, díky. Právě, že když si tam chci nahrát obrázek tak mě to nepustí...no párkrát to ještě pozkouším.díky
Návrat nahoru Goto down
Fisperanda
Admin
Fisperanda


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 02. 06. 08

Informace o fóru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Informace o fóru   Informace o fóru Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 12:41 pm

[quote="Janka"]
Fisperanda napsal:
Janka napsal:
Fisperanda napsal:
Pokud jsou nejasnosti... pište piště pište

ahoooj,chci říct "super práce" a chci se zeptat když jsem si uložilai obrázek k profilu tak se mi pak nezobrazuje.no, uvidíme, třeba se ještě časem ukáže:-D

Dívala sem se na to, v tvým profilu obrázek nahraný nemáš, takže se někde stala chyba. Zkus to znovu. Nejlíp když budeš mít obrázek ve formátu .jpg. jeho šířka by neměla být větší než 150 bodů a výška 200 bodů a velikost souboru by neměla přesahovat 64kB. Pak by všechno mělo být v pořádku.
jasně, díky. Právě, že když si tam chci nahrát obrázek tak mě to nepustí...no párkrát to ještě pozkouším.díky

Zkus, a kdyby ti to nešlo, můžeš mi to poslat na mejl a já ti ho tam hodím. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://billyhotalenti.blog.cz/
Fisperanda
Admin
Fisperanda


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 02. 06. 08

Informace o fóru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Informace o fóru   Informace o fóru Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 1:30 pm

Tak, teď sem napíšu postup, jak si dát do podpisu obrázek.



Najedete si do Nastavení, pak Podpis. Nahoře to okýnko je
kontrolní, tam uvidíte, jak to vypadá. Najděte si obrázek, který chcete nahrát,
a uložte si ho někam, abyste získali link. Přesuňte se do spodního okýnka,
klikněte na kolonku Image. Ukáže se vám tam „img“ v závorkách. Za to
zkopírujte odkaz na svůj obrázek, a zase zmáčkněte Image. Odešlete a nahoře se
vám objeví, jak to bude vypadat.
Návrat nahoru Goto down
http://billyhotalenti.blog.cz/
Fisperanda
Admin
Fisperanda


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 02. 06. 08

Informace o fóru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Informace o fóru   Informace o fóru Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 1:47 pm

Pokud jste si omylem nastavili upozorňování na reakce k tématu, který sledujete, a chodí vám mejly, vypnete to tak, že si najedete na příslušnou diskuzi, rozkliknete téma, abyste se dostali k diskuzním příspěvkům, a pod tím, dole, uvidíte odkaz "Ukončit sledování tohoto tématu". Klikněte.
Pokud budete znovu chtít sledovat diskuzi, kliknete opět na "Start watching forum" (je to odkaz dole pod tématem, ještě než téma rozkliknete). rabbit
Návrat nahoru Goto down
http://billyhotalenti.blog.cz/
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Informace o fóru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Informace o fóru   Informace o fóru Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 8:27 am

možná blbnou hodiny mně, ae myslim že máš o 2hod pozadu čas
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
ChiLie
Admin
ChiLie


Poeet p?íspivku : 29
Age : 30
Registration date : 02. 06. 08

Informace o fóru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Informace o fóru   Informace o fóru Icon_minitimeTue Jul 01, 2008 5:39 pm

inak chcem sa ospravedlnit,že som sem moc nechodila Informace o fóru 754961 srry..napravim to Wink I love you
BT 4ever! Informace o fóru 692173 Informace o fóru 7827
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Informace o fóru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Informace o fóru   Informace o fóru Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Informace o fóru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: O Fóru :: Informace o fóru-
Přejdi na: