Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Povídánky o všem

Goto down 
+5
zaza
Adelayda
BmT
ChiLie
Fisperanda
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Fisperanda
Admin
Fisperanda


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 02. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 2:22 pm

Pokud vás něco potěšilo, naštvalo....chcete si postěžovat, pochlubit se, podělit se o svůj zážitek....pište.

Pokud to bude sprostý, tak to smažem, protože ... admini vás vidí ! Shocked
Návrat nahoru Goto down
http://billyhotalenti.blog.cz/
ChiLie
Admin
ChiLie


Poeet p?íspivku : 29
Age : 30
Registration date : 02. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Sťažnosť   Povídánky o všem Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 7:49 am

chcem sa postazovat..ako uz iste tusite na chalanov z BT lebo nam neodpisali..viem ze urco nemaju cas..ale mohli si najst aspon na jednu vetu..sorry we cant go to SVK,maybe later...aj to by nam stacilo..ale niee..onai nebudu..proste IGNORE Sad Sad zato jedine ich nemam rada...o 0,0000000001% Very Happy
Návrat nahoru Goto down
BmT

BmT


Poeet p?íspivku : 15
Age : 29
Registration date : 02. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 10:34 am

Hmmmmm tak moje trápení jo?..... Do naší školy nechdí žádný pořádný fans BT jen já XD a ptaj se mě co to mam za buznu na počítači ......... Chce to nějakou podporu taky by sem někdo moh vpochodovat a udělat tady pořádnou Talentovskou razii.......... Já bydlim v taovym malym zapadákově kam nikdo nechodí..... Asi neznáte to méno ale bydlim já jak to nenávidim.......Českej Krumlov mno dobrá je to venku..... SEm nejezděte a to vám radim ještě dobře.. Žádnej obchod kde by měli CD BT tady neni a když tady řekneš prostě Billy Talent tak všichni coooooooo??????? kdo????????
Tak jo potřebovala sem se vypovídat a todle je zřejmě jediný místo kde mě určo pochopíte XD study sluchatka
Návrat nahoru Goto down
Adelayda

Adelayda


Poeet p?íspivku : 19
Age : 30
Registration date : 02. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 11:27 am

BmT napsal:
Hmmmmm tak moje trápení jo?..... Do naší školy nechdí žádný pořádný fans BT jen já XD a ptaj se mě co to mam za buznu na počítači ......... Chce to nějakou podporu taky by sem někdo moh vpochodovat a udělat tady pořádnou Talentovskou razii.......... Já bydlim v taovym malym zapadákově kam nikdo nechodí..... Asi neznáte to méno ale bydlim já jak to nenávidim.......Českej Krumlov mno dobrá je to venku..... SEm nejezděte a to vám radim ještě dobře.. Žádnej obchod kde by měli CD BT tady neni a když tady řekneš prostě Billy Talent tak všichni coooooooo??????? kdo????????
Tak jo potřebovala sem se vypovídat a todle je zřejmě jediný místo kde mě určo pochopíte XD study sluchatka

Hehééééé tag to sme na tom stejně.....ja objednavam veci od nich na netu páč se to nikde nedá sehnat :-D
A hele jako jednou se seberem vrazíme do vaší školy a to pak bude fanouškůůů!!! Wink Twisted Evil ani nechtěj vědět kolik :-)
Mno na naši škole sem fan BT taky pouze já! Sme prostě jedinečný :-D
Návrat nahoru Goto down
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 12:42 pm

Adelayda napsal:
BmT napsal:
Hmmmmm tak moje trápení jo?..... Do naší školy nechdí žádný pořádný fans BT jen já XD a ptaj se mě co to mam za buznu na počítači ......... Chce to nějakou podporu taky by sem někdo moh vpochodovat a udělat tady pořádnou Talentovskou razii.......... Já bydlim v taovym malym zapadákově kam nikdo nechodí..... Asi neznáte to méno ale bydlim já jak to nenávidim.......Českej Krumlov mno dobrá je to venku..... SEm nejezděte a to vám radim ještě dobře.. Žádnej obchod kde by měli CD BT tady neni a když tady řekneš prostě Billy Talent tak všichni coooooooo??????? kdo????????
Tak jo potřebovala sem se vypovídat a todle je zřejmě jediný místo kde mě určo pochopíte XD study sluchatka

Hehééééé tag to sme na tom stejně.....ja objednavam veci od nich na netu páč se to nikde nedá sehnat :-D
A hele jako jednou se seberem vrazíme do vaší školy a to pak bude fanouškůůů!!! Wink Twisted Evil ani nechtěj vědět kolik :-)
Mno na naši škole sem fan BT taky pouze já! Sme prostě jedinečný :-D


Mno tag vy se jetě máte že aspoň jenom ve škole, ale v našem městě je nigdo nezná a gdyš jo tag jim nadávaj Sad Jo a stli bude ňáká ta razie bo demoška nebo jakýkoliv srazy na BT, tag já bych šla hned pirat Já sem etě nigdy v životě ňákýho pořádnýho fans BT živě neviděla, tag se těšim strašně moc na konc. Povídánky o všem 975415 Povídánky o všem 279502 :music2:Mě uš drbou i učitelky ve sborovně Very Happy gdyš sem jednu dostatečně nas**la tag mi to řekla a narážela se mi do stylu, gdyš to řekne ňákej hopik, tag to poberu ae od uč. sem to fakt nečekala........jinak obchůdky s BT tu f okolí taky žádný nejsou Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
BmT

BmT


Poeet p?íspivku : 15
Age : 29
Registration date : 02. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 12:26 pm

Jo moh by se udělat nějakej sraz........ mnooooo ale jak to tady vydim tak jeden bude z českýho krumlova a druhej z českýho těšína takže nevim jak by se to dalo udělat na nějakym rozumnym místě........ Rolling Eyes
MNooo necháme spekulace a pořádně se vyšvihnem na koncert pak nás tam uvidí Jon and Ben a budou si nás chtít adoptovat a pak s nima budeme jezdit na koncerty a mít je pořád u sebe......... sunny sunny sunny XD
Návrat nahoru Goto down
ChiLie
Admin
ChiLie


Poeet p?íspivku : 29
Age : 30
Registration date : 02. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 1:24 am

BmT napsal:
Jo moh by se udělat nějakej sraz........ mnooooo ale jak to tady vydim tak jeden bude z českýho krumlova a druhej z českýho těšína takže nevim jak by se to dalo udělat na nějakym rozumnym místě........ Rolling Eyes
MNooo necháme spekulace a pořádně se vyšvihnem na koncert pak nás tam uvidí Jon and Ben a budou si nás chtít adoptovat a pak s nima budeme jezdit na koncerty a mít je pořád u sebe......... sunny sunny sunny XD
Ja necem Jona za otca Povídánky o všem 754961 ale za niečo viac Povídánky o všem 439293 Radsej uz potom Aaronka za ocka I love you a Benka za brata a iana za bratranca popripade stryka Povídánky o všem 79400 inak ak chcet aby BT prisli na Slovensko tak potom hlasujteeee Like a Star @ heaven http://eventful.com/demand/D0-001-000119060-0 nevem ako sa dava link..teda lepsie povedane nejde mi...vite skola Evil or Very Mad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 8:16 am

hej lidičky jsem na tom stejně...kamoška je sice taky má ráda ale mám někdy pocit že jí stím lezu na nervy...jinak jsem si začala šetřit na nějaká tričko s BT...chtěla bych si ho koupit přes net..něbo aspoň nějakej suvenýr... Povídánky o všem 439293
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 12:38 pm

já si zas šetřim na origoš DVD a na nervy s BT lezu úpa každýmu, mam zákaz o nich mluvit, ale každej den to porušim, šichni uš maj ze mě nerva, s jednim degešem sem se kwůli nim uš i pohádala Crying or Very sad každej zná to jag něgdo nadává že sou buzny atd..jenže on nadával profesionálně o tom že neuměj hrát atd.. ten mě nasral ze všech nejvíc Mad ale musim se uš asi fakt s tim BéTéčkováním mírnit, kámošky řikali že mi uš lezou na mozek, mother mi párkrát zakázala kompa, ae marně, táta mi chodí pravidelně vypínat magič a taky mu tj k ničemu Rolling Eyes, na tendle blog chodim každej den(teda kromě kalebních dnů) a i gdyš tu třeba nejsou žádný new, tag prostě projíždim to samý dokola
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
Riska

Riska


Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 10. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Helé :)   Povídánky o všem Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 1:17 pm

U nás je spousta lidí ani nezná xD To mě dycky dostane...já: mnoo...blablabla Talenti Někdo: Kdo? Jaký talenti? Já: Billy Talent? Neznáš? Neznáš. Nevadí xD
Návrat nahoru Goto down
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 6:25 am

Riska napsal:
U nás je spousta lidí ani nezná xD To mě dycky dostane...já: mnoo...blablabla Talenti Někdo: Kdo? Jaký talenti? Já: Billy Talent? Neznáš? Neznáš. Nevadí xD

njn tag to máš v poho u nás je neznaj, ae nadávaj( gdyš o nich něco řeknu ) a gdyš je znaj tag taky nadávaj...ale maj smůlu, já po BT budu slintat dál Povídánky o všem 7827 Povídánky o všem 279502
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 10:01 am

jj..přesně...přece se nenecháme hecovat.....BT 4ever.....to já mam celkem štěstí páč mí kamoši je celkem znaj a líbí se jim...normalne jak jsem byla na škole v přírodě tak jsem na chatce měla vylepenej plakát BT (ano ,až takovej jsem magor Laughing ) a přišel tam kamoš mího kámoše a prej že je zná a měl několik písniček v mobilu.no tak jsem mu dala poslechnout Devil In The Midnight Mass a hned ji chtěl poslat...takže okolí super...ale samosebou že jim někdy lezu na nervy
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
BmT

BmT


Poeet p?íspivku : 15
Age : 29
Registration date : 02. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 10:18 am

Tý já mám taky takovou mánii.......... Už fakt nemám na nic prachy všechno sem utratila tak nevim jak to bude dál....... Matka mi taky zakazuje kompa ale ona to nikdy nezjistí, že to nedodržuje jednou na to přišla a mě nešel zapnout komp a myslela si jak sem blbáže nepřídu na to že to sou pojistky dole......... AQle já na to přišla a měli ste vidět její xicht cheers drunken
Návrat nahoru Goto down
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 10:23 am

BmT napsal:
Tý já mám taky takovou mánii.......... Už fakt nemám na nic prachy všechno sem utratila tak nevim jak to bude dál....... Matka mi taky zakazuje kompa ale ona to nikdy nezjistí, že to nedodržuje jednou na to přišla a mě nešel zapnout komp a myslela si jak sem blbáže nepřídu na to že to sou pojistky dole......... AQle já na to přišla a měli ste vidět její xicht cheers drunken

ty woe, tag to by mě nenapadlo skontrolovat pojistky, no a taky chytrá máma, ta moje umí jenom ječet(ae né tag jako Ben) Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 10:27 am

zaza napsal:
BmT napsal:
Tý já mám taky takovou mánii.......... Už fakt nemám na nic prachy všechno sem utratila tak nevim jak to bude dál....... Matka mi taky zakazuje kompa ale ona to nikdy nezjistí, že to nedodržuje jednou na to přišla a mě nešel zapnout komp a myslela si jak sem blbáže nepřídu na to že to sou pojistky dole......... AQle já na to přišla a měli ste vidět její xicht cheers drunken

ty woe, tag to by mě nenapadlo skontrolovat pojistky, no a taky chytrá máma, ta moje umí jenom ječet(ae né tag jako Ben) Very Happy

hej holky tak to je mazec.....a řekni mi kdo umí ječet jako Ben....ale víte čeho jsem si všimla že v Covered in Cowardice tak screamuje jako Jared Leto .....ale uplne v tech nejvyšších vejškách....no ale Ben je lepší než Jared....i když bych řekla že Jared umí o něco líp ječet
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 11:24 am

dinokaty1 napsal:
zaza napsal:
BmT napsal:
Tý já mám taky takovou mánii.......... Už fakt nemám na nic prachy všechno sem utratila tak nevim jak to bude dál....... Matka mi taky zakazuje kompa ale ona to nikdy nezjistí, že to nedodržuje jednou na to přišla a mě nešel zapnout komp a myslela si jak sem blbáže nepřídu na to že to sou pojistky dole......... AQle já na to přišla a měli ste vidět její xicht cheers drunken

ty woe, tag to by mě nenapadlo skontrolovat pojistky, no a taky chytrá máma, ta moje umí jenom ječet(ae né tag jako Ben) Very Happy

hej holky tak to je mazec.....a řekni mi kdo umí ječet jako Ben....ale víte čeho jsem si všimla že v Covered in Cowardice tak screamuje jako Jared Leto .....ale uplne v tech nejvyšších vejškách....no ale Ben je lepší než Jared....i když bych řekla že Jared umí o něco líp ječet

no tag to ne!! jared ječet umí pěkně a má pěkný očka, ae líp jag ben ječet neumí( to fuct nigdo) a ben má lepší pohledy
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 11:49 am

prosimtě...já vim...Ben má lepší všechno...třeba i to co nevidíme... Laughing Laughing jak už tady někdo řekl "šukna s velkym poklopcem" - to se mi líbilo a toho jsem se jak magor chytla Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 12:39 pm

dinokaty1 napsal:
prosimtě...já vim...Ben má lepší všechno...třeba i to co nevidíme... Laughing Laughing jak už tady někdo řekl "šukna s velkym poklopcem" - to se mi líbilo a toho jsem se jak magor chytla Laughing Laughing

tjn, gdyš mu je na koncíkách taký wedro, tag proč si toho neslíkne víc neš jenom blbý triko( no já šílim uš z toho trika) Povídánky o všem 439293
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 1:04 pm

zaza napsal:
dinokaty1 napsal:
prosimtě...já vim...Ben má lepší všechno...třeba i to co nevidíme... Laughing Laughing jak už tady někdo řekl "šukna s velkym poklopcem" - to se mi líbilo a toho jsem se jak magor chytla Laughing Laughing

tjn, gdyš mu je na koncíkách taký wedro, tag proč si toho neslíkne víc neš jenom blbý triko( no já šílim uš z toho trika) Povídánky o všem 439293

no tak to je pravda... Laughing jsem slyšela něco o tom že minule když si ben sundal triko na koncertu v Praze holky úplně šíleli....se ani nedivim...to já budu asi polikat andělíčky až ho uvidím.... Laughing Povídánky o všem 439293
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
Fisperanda
Admin
Fisperanda


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 02. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 1:28 pm

dinokaty1 napsal:
zaza napsal:
dinokaty1 napsal:
prosimtě...já vim...Ben má lepší všechno...třeba i to co nevidíme... Laughing Laughing jak už tady někdo řekl "šukna s velkym poklopcem" - to se mi líbilo a toho jsem se jak magor chytla Laughing Laughing

tjn, gdyš mu je na koncíkách taký wedro, tag proč si toho neslíkne víc neš jenom blbý triko( no já šílim uš z toho trika) Povídánky o všem 439293

no tak to je pravda... Laughing jsem slyšela něco o tom že minule když si ben sundal triko na koncertu v Praze holky úplně šíleli....se ani nedivim...to já budu asi polikat andělíčky až ho uvidím.... Laughing Povídánky o všem 439293

Myslím, že si triko nesundá, už to nedělá Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
http://billyhotalenti.blog.cz/
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 1:37 pm

cožeeeeee??? hej holky tak ho zněj osobně ztrhnem.... Laughing Povídánky o všem 439293 by asi koukal kdyby se na něj seběhly tři holky a slíkali ho z toho trika...a potom bychom to tričko roztříhali na tři kusy...fifty fifty....a žádný podrazy... Laughing Laughing ach jo..uplně magořím Povídánky o všem 754961 Povídánky o všem 754961
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 1:38 pm

Fisperanda napsal:
dinokaty1 napsal:
zaza napsal:
dinokaty1 napsal:
prosimtě...já vim...Ben má lepší všechno...třeba i to co nevidíme... Laughing Laughing jak už tady někdo řekl "šukna s velkym poklopcem" - to se mi líbilo a toho jsem se jak magor chytla Laughing Laughing

tjn, gdyš mu je na koncíkách taký wedro, tag proč si toho neslíkne víc neš jenom blbý triko( no já šílim uš z toho trika) Povídánky o všem 439293

no tak to je pravda... Laughing jsem slyšela něco o tom že minule když si ben sundal triko na koncertu v Praze holky úplně šíleli....se ani nedivim...to já budu asi polikat andělíčky až ho uvidím.... Laughing Povídánky o všem 439293

Myslím, že si triko nesundá, už to nedělá Evil or Very Mad

asi mu došlo co to potom dělá s těma holkama... Povídánky o všem 439293
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 3:03 pm

dinokaty1 napsal:
Fisperanda napsal:
dinokaty1 napsal:
zaza napsal:
dinokaty1 napsal:
prosimtě...já vim...Ben má lepší všechno...třeba i to co nevidíme... Laughing Laughing jak už tady někdo řekl "šukna s velkym poklopcem" - to se mi líbilo a toho jsem se jak magor chytla Laughing Laughing

tjn, gdyš mu je na koncíkách taký wedro, tag proč si toho neslíkne víc neš jenom blbý triko( no já šílim uš z toho trika) Povídánky o všem 439293

no tak to je pravda... Laughing jsem slyšela něco o tom že minule když si ben sundal triko na koncertu v Praze holky úplně šíleli....se ani nedivim...to já budu asi polikat andělíčky až ho uvidím.... Laughing Povídánky o všem 439293

Myslím, že si triko nesundá, už to nedělá Evil or Very Mad

asi mu došlo co to potom dělá s těma holkama... Povídánky o všem 439293

ae nedošlo mu, co se stane gdyš to neudělá, spoustu fanynek nasere( a mě totiš určitě) a uš to prostě nebude ten pořádnej konc ....a taky se mu může stát že to tričko z něj doopravdy servou(já bych to tričko z něj stáhla hned ae tim bych asi dojem neudělala - mno možná gdyby byl dostatečně nakalenej Laughing Povídánky o všem 439293) udělám transparent "sundej si tričko" bo něco na ten způsob ( gdyš mi to něgdo pomůže přeložit.............jedna holčina udělala na koncertě tokio hotel - kerý nesnášim- mini transparent "bille máš rozeplej poklopec - samozřejmě německy- a on se fakt podíval a má to i na TH DVD Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 3:15 pm

dinokaty1 napsal:
cožeeeeee??? hej holky tak ho zněj osobně ztrhnem.... Laughing Povídánky o všem 439293 by asi koukal kdyby se na něj seběhly tři holky a slíkali ho z toho trika...a potom bychom to tričko roztříhali na tři kusy...fifty fifty....a žádný podrazy... Laughing Laughing ach jo..uplně magořím Povídánky o všem 754961 Povídánky o všem 754961

no tag gdyby se z něj servalo to tričko, tag spodek by uš asi nebyl tag těškej Very Happy Povídánky o všem 439293
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
Janka




Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 02. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 3:34 pm

Fisperanda napsal:
dinokaty1 napsal:
zaza napsal:
dinokaty1 napsal:
prosimtě...já vim...Ben má lepší všechno...třeba i to co nevidíme... Laughing Laughing jak už tady někdo řekl "šukna s velkym poklopcem" - to se mi líbilo a toho jsem se jak magor chytla Laughing Laughing

tjn, gdyš mu je na koncíkách taký wedro, tag proč si toho neslíkne víc neš jenom blbý triko( no já šílim uš z toho trika) Povídánky o všem 439293

no tak to je pravda... Laughing jsem slyšela něco o tom že minule když si ben sundal triko na koncertu v Praze holky úplně šíleli....se ani nedivim...to já budu asi polikat andělíčky až ho uvidím.... Laughing Povídánky o všem 439293

Myslím, že si triko nesundá, už to nedělá Evil or Very Mad
no podle mě to akorát nedělá tak často....protože na některých forkách z května už si ho zase sundal.nebooj..tam bude takový vedro, že ho to donutí!a nebo se třeba stydí, že přibral.Nebo!!! mu ta kérka z ruky pokračuje a nechce to ukazovat....
Návrat nahoru Goto down
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 5:11 pm

Janka napsal:
Fisperanda napsal:
dinokaty1 napsal:
zaza napsal:
dinokaty1 napsal:
prosimtě...já vim...Ben má lepší všechno...třeba i to co nevidíme... Laughing Laughing jak už tady někdo řekl "šukna s velkym poklopcem" - to se mi líbilo a toho jsem se jak magor chytla Laughing Laughing

tjn, gdyš mu je na koncíkách taký wedro, tag proč si toho neslíkne víc neš jenom blbý triko( no já šílim uš z toho trika) Povídánky o všem 439293

no tak to je pravda... Laughing jsem slyšela něco o tom že minule když si ben sundal triko na koncertu v Praze holky úplně šíleli....se ani nedivim...to já budu asi polikat andělíčky až ho uvidím.... Laughing Povídánky o všem 439293

Myslím, že si triko nesundá, už to nedělá Evil or Very Mad
no podle mě to akorát nedělá tak často....protože na některých forkách z května už si ho zase sundal.nebooj..tam bude takový vedro, že ho to donutí!a nebo se třeba stydí, že přibral.Nebo!!! mu ta kérka z ruky pokračuje a nechce to ukazovat....

no jo přeci v květnu se začíná oteplovat a benovo přenádherné tělíčko se začíná potit, tag doufám že na konc bude aspon 30°C aby sme se mohli co nejdříf kochat těma přibránýma kilama co nabral v barvě na tetování
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 8:01 am

no tak to už se těším...holky až přijdem na koncík musíte zhluboka dejchat aby tam bylo vedro co nejdřív... Laughing Laughing já sem ale mrcha Povídánky o všem 439293
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 8:14 am

zhluboka dejchat?? pokusim se ae nejspíš to nepude, aš tam talenti vlezou, tag se mi zastaví dech
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
BmT

BmT


Poeet p?íspivku : 15
Age : 29
Registration date : 02. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 9:33 am

Ey nevim jestli vám to taky nejde ale mě nejde najet na oficošku BT jako na www.billytalent.com možná se mi seknul komp nebo něco takovýho a vždycky se mi tam objeví takovýto icq search vám to ale asi jede nbeo ne?? confused
Návrat nahoru Goto down
Janka




Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 02. 06. 08

Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 10:29 am

BmT napsal:
Ey nevim jestli vám to taky nejde ale mě nejde najet na oficošku BT jako na www.billytalent.com možná se mi seknul komp nebo něco takovýho a vždycky se mi tam objeví takovýto icq search vám to ale asi jede nbeo ne?? confused
no mě se to ani nenačte, nevim třeba ho upravují sluchatka nebo prostě blbne net no bounce
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Povídánky o všem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídánky o všem   Povídánky o všem Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Povídánky o všem
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní :: Povídejte o čem chcete...-
Přejdi na: