Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Billy Talent

Goto down 
+3
dinokaty1
Pulča
Fisperanda
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Fisperanda
Admin
Fisperanda


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 02. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Billy Talent   Billy Talent Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 5:42 am

Billy Talent Kapela13


Tady můžete mluvit o všem, co se týká Talentů. Wink
Návrat nahoru Goto down
http://billyhotalenti.blog.cz/
Pulča

Pulča


Poeet p?íspivku : 5
Age : 30
Registration date : 04. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billy Talent   Billy Talent Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 12:14 pm

Prostěěěě Talenti maj talent....a sakra velkej! A v Práglu nám to všem pořádně dokážou cheers
Návrat nahoru Goto down
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billy Talent   Billy Talent Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 7:14 am

jj..taky si myslím....strašně se těším...a kdo ne,co??jen bych chtěla ještě dohnat do cd od Pezz .... Rolling Eyes
Billy Talent 7827 Billy Talent Billy Talent 7827 na tom koncertě to rozjedem... Billy Talent 692173 Billy Talent 279502
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
ChiLie
Admin
ChiLie


Poeet p?íspivku : 29
Age : 30
Registration date : 02. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billy Talent   Billy Talent Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 11:45 am

dinokaty1 napsal:
jj..taky si myslím....strašně se těším...a kdo ne,co??jen bych chtěla ještě dohnat do cd od Pezz .... Rolling Eyes
Billy Talent 7827 Billy Talent Billy Talent 7827 na tom koncertě to rozjedem... Billy Talent 692173 Billy Talent 279502
ak ces tak ti to Pezz mozem poslat na icq Wink
Návrat nahoru Goto down
Riska

Riska


Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 10. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Haj   Billy Talent Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 12:29 pm

Jop, John aneb náš frankofonní kaňaďan Smile Občas mám dojem, že je to jeden z těch nejnevýmluvnějších lidí kapely. Skoro bych řekla...že neprávem xD Billy Talent 975415 ALe všici jsou drsní.
Návrat nahoru Goto down
ChiLie
Admin
ChiLie


Poeet p?íspivku : 29
Age : 30
Registration date : 02. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billy Talent   Billy Talent Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 12:35 pm

Riska napsal:
Jop, John aneb náš frankofonní kaňaďan Smile Občas mám dojem, že je to jeden z těch nejnevýmluvnějších lidí kapely. Skoro bych řekla...že neprávem xD Billy Talent 975415 ALe všici jsou drsní.
Jon je drsnak Billy Talent 692173 ho loowujem! Billy Talent 7827
Návrat nahoru Goto down
Janka




Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 02. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billy Talent   Billy Talent Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 1:30 pm

Koupim si Filter a čtu čtu...rozhovor s Billy talent. No tak rozhovor o 6 otázkách a odpovídal Ian.ptají se na novou desku, na koncerty a na ČR.....Listuju dál a je tam relama na T-music:přijďte přijďte a bla bla bla a soutěž o 50 lístků na a teď pozor: Billyho talenta. já prostě nemám ráda tohleto počešťování...prostě řeknu na koncert Billy talent jako skupiny, zaímco když napíšou na Billyho talenta příjde mí, že bych šla na koncert nějakýho týpka.No nic...
Návrat nahoru Goto down
Fisperanda
Admin
Fisperanda


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 02. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billy Talent   Billy Talent Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 2:14 pm

Janka napsal:
Koupim si Filter a čtu čtu...rozhovor s Billy talent. No tak rozhovor o 6 otázkách a odpovídal Ian.ptají se na novou desku, na koncerty a na ČR.....Listuju dál a je tam relama na T-music:přijďte přijďte a bla bla bla a soutěž o 50 lístků na a teď pozor: Billyho talenta. já prostě nemám ráda tohleto počešťování...prostě řeknu na koncert Billy talent jako skupiny, zaímco když napíšou na Billyho talenta příjde mí, že bych šla na koncert nějakýho týpka.No nic...

To sou ale vážně kokoti. Všichni teda dem na koncert Billyho Talenta. Až je potkám, zeptám se kterej z nich to je. Vsadím se, že tenhle vtip eště nikdy neslyšeli. Rolling Eyes
Ale...co psali? Co říkal Ian? kdy bude nová deska? napííííš albino
Návrat nahoru Goto down
http://billyhotalenti.blog.cz/
Janka




Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 02. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billy Talent   Billy Talent Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 2:57 pm

Fisperanda napsal:
Janka napsal:
Koupim si Filter a čtu čtu...rozhovor s Billy talent. No tak rozhovor o 6 otázkách a odpovídal Ian.ptají se na novou desku, na koncerty a na ČR.....Listuju dál a je tam relama na T-music:přijďte přijďte a bla bla bla a soutěž o 50 lístků na a teď pozor: Billyho talenta. já prostě nemám ráda tohleto počešťování...prostě řeknu na koncert Billy talent jako skupiny, zaímco když napíšou na Billyho talenta příjde mí, že bych šla na koncert nějakýho týpka.No nic...

To sou ale vážně kokoti. Všichni teda dem na koncert Billyho Talenta. Až je potkám, zeptám se kterej z nich to je. Vsadím se, že tenhle vtip eště nikdy neslyšeli. Rolling Eyes
Ale...co psali? Co říkal Ian? kdy bude nová deska? napííííš albino
tak dobře:-D přepíšu to:-D-Talže, je to na straně 21, věnovali jim celou 1 tránku ale na polovině je jejich fotka.
Kanadští Billy talent u nás předskakovali My Chemicla romance a slivili tu vrlký úspěch. Přesně po roce se vracejí na místo činu, a tak není od věci je před pražským koncertem vyzpovídat.Na druhém konci linky usedl kytarista Ian D´sa.¨Jedete evropsé minitrurné v červnu, máte nové songy, které budete hrát? Ian:obávám se, že ne, myslím, že si fanoušci budou muset ještě počkat.Set bude sestavený převážně ze starších věcí, ale doufám, že i tak to budou skvělé koncerty...Takže nemáme očekávat v dohledné době novou deksu?Rádi bychom, ale žádné datum. museli jsme přerušit psaní nových věcí, protože jsme byli na turné s MCR, což bylo fajn, jsou to kamarádi a hodně jsme si to užili, ale somozrřejmě se snažíme pokračovat na desce, jak jen to jde. Pro mě váě sound reprezentuje hlavně průsečík vlivů tří kapel - Jane´s addiction, S.T.U.N. a At the drive-in.Irituje tě to nebo je to pro tebe kompliment?Rozhodně kompliment. Všechny zmiňované kapely mám hrozně rád, specíálně At the drive-in. Když se poprvé objevili, říkal jsem si, tak to je fakt něco!Spusta energie a hodně originální koncept, škoda, že jako kapela neustáli přechod od DIY platformy k vcelké firmě a rozpadli se. Ale chápu to. Teď v červnu jedete Skandinávií, Moskvu, Prahu, Polsko a Německo. Těšíte se?Hrozně! Miluji Evropu, já se sem stejně jendou přestěhuju! Jo, to turné nebude moc dlouhé a jedeme i trochu do netradičních míst jako je Moskva, takžejsme nadšení a všichni se moc těšíme. Co vám sedí víc - velké festivaly, nebo kluby?Obojí, moc na tom nezáleží. Festivaly mají vtahující atmosféru, protože když máš před sebou masu lidí, která tě vnímá a reaguje, je to hodně velký zážitek. Kluby jsou zase víc těsnějším kontaktu, ale obojí je především o fanoušcícg, takže je to vlsatně jedno. Pamatuješ si ještě na váš nedávný koncert společně s My Chemical Romance?Jasně, to byla nějaká sportovní hala, že jo?Kolik tam bylo asi lidí? Nevím přesně, asi něco kolem 6000možná.Ten koncert byl fajn Překvapilo mě, jak nadšeně na vás fanoučci, jako předkapelu, reagovali. Věděl jsi. že máte v Praze tolik fans?Ani ne..(smích), ale byl to skvělej koncert.Měl jsi možnost podívat se do města, prohlídnout si Prahu?Ne, přijeli jsme těsně pře zvukovkou, pak klasická rutina, rozhovory a hned jsme zase odjížděli.Já mám rád, když to není tak hektické, vstát třeba v 6 ráno a jít se projít do města, ještě , když se probouzí a nikde není ještě moc lidí, turistů....,doufám, že to teď třeba vyjde. tak a toď vše.dalo to zabrat:-Dshrnu to z mé strany: Sad že nebudou hrát nic nového.hele, třeba se Ian přestěhuje do prahy a budem ho potkávat na českým pivu v hospodě Laughing ke klubům a festivalů bych řekla, že bych byla radši kdyby to bylo v klubu!a vida, on si vzpomíná na nějakou sportovní halu cheers a asi v pondělí vstanu dřív když v praze nebudou ještě turisti, masa lidí.... tongue P.S. vtip fakt super,ale je fakt že oni by asi nepochopily, páč řict jim v to v anglině by vyznělo asi fakt divně a ještě ne v tom výzamu:-(ale já se pobavila
Návrat nahoru Goto down
Fisperanda
Admin
Fisperanda


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 02. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billy Talent   Billy Talent Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 12:19 am

Díky, díky moc, seš šikulka Very Happy
Mohli by se sem přistěhovat všichni. No ale nedělám si iluze, že by opustili milovanou Kanadu. Surprised Takže deska zase v nedohlednu.... ale zase je bomba, že přijedou, to je lepší než nová deska. Páni, já se tak těším, že už teď z toho normálně nemůžu dospat. Jo, a jestli si Ian myslí, že budu u orloje stát už ráno o šesti abych je tam potkala, tak to se spletl. Já mám teda jinou strategii, du je hledat v noci do baru. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://billyhotalenti.blog.cz/
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billy Talent   Billy Talent Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 1:49 am

ChiLie napsal:
dinokaty1 napsal:
jj..taky si myslím....strašně se těším...a kdo ne,co??jen bych chtěla ještě dohnat do cd od Pezz .... Rolling Eyes
Billy Talent 7827 Billy Talent Billy Talent 7827 na tom koncertě to rozjedem... Billy Talent 692173 Billy Talent 279502
ak ces tak ti to Pezz mozem poslat na icq Wink

no já bych ráda ale táta mě seřve už kvůli stahování obrázků s Talentama takže to stahuju ve škole...no a tam už si nějakej ten odkaz najdu..ale jinak moc dík
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billy Talent   Billy Talent Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 1:58 am

Fisperanda napsal:
Díky, díky moc, seš šikulka Very Happy
Mohli by se sem přistěhovat všichni. No ale nedělám si iluze, že by opustili milovanou Kanadu. Surprised Takže deska zase v nedohlednu.... ale zase je bomba, že přijedou, to je lepší než nová deska. Páni, já se tak těším, že už teď z toho normálně nemůžu dospat. Jo, a jestli si Ian myslí, že budu u orloje stát už ráno o šesti abych je tam potkala, tak to se spletl. Já mám teda jinou strategii, du je hledat v noci do baru. Very Happy

no nevim jak vy ale já bych se někdy do Kanady ráda podívala...a souhlasím s Fisperandou že je dost nepravděpodobný že by se aspoň jeden přestěhoval...no ale sním o tom není zas tak špatný...budem ještě rádi když znova přijedou...to moji Three Days Grace v Práglu nebyli snad ještě ani jednou...až se tu někdy objeví tak Adamovi osobně vynadávam..nebo spíž se mu vrhnu kolek krku.. Laughing Billy Talent 537526
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
Janka




Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 02. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billy Talent   Billy Talent Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 3:47 am

Fisperanda napsal:
Díky, díky moc, seš šikulka Very Happy
Mohli by se sem přistěhovat všichni. No ale nedělám si iluze, že by opustili milovanou Kanadu. Surprised Takže deska zase v nedohlednu.... ale zase je bomba, že přijedou, to je lepší než nová deska. Páni, já se tak těším, že už teď z toho normálně nemůžu dospat. Jo, a jestli si Ian myslí, že budu u orloje stát už ráno o šesti abych je tam potkala, tak to se spletl. Já mám teda jinou strategii, du je hledat v noci do baru. Very Happy
no to mě teda nenapadlo...jenže bude jednoduší bejt v 6 u orloje než procházet pražský hospody:-Dale zase si mylsim, že budou někde v okolí Holešovic, že nepojedou někam daleko a nebo třeba budou jen v tourbusu nebo je tak odrovnáme, že nepudou nikam:-D
Návrat nahoru Goto down
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billy Talent   Billy Talent Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 7:29 am

Fisperanda napsal:
Janka napsal:
Koupim si Filter a čtu čtu...rozhovor s Billy talent. No tak rozhovor o 6 otázkách a odpovídal Ian.ptají se na novou desku, na koncerty a na ČR.....Listuju dál a je tam relama na T-music:přijďte přijďte a bla bla bla a soutěž o 50 lístků na a teď pozor: Billyho talenta. já prostě nemám ráda tohleto počešťování...prostě řeknu na koncert Billy talent jako skupiny, zaímco když napíšou na Billyho talenta příjde mí, že bych šla na koncert nějakýho týpka.No nic...

To sou ale vážně kokoti. Všichni teda dem na koncert Billyho Talenta. Až je potkám, zeptám se kterej z nich to je. Vsadím se, že tenhle vtip eště nikdy neslyšeli. Rolling Eyes
Ale...co psali? Co říkal Ian? kdy bude nová deska? napííííš albino

ale jo tenhle vtip uš slyšeli od červených pálivých čili papriček
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
Fisperanda
Admin
Fisperanda


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 02. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billy Talent   Billy Talent Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 8:07 am

zaza napsal:
Fisperanda napsal:
Janka napsal:
Koupim si Filter a čtu čtu...rozhovor s Billy talent. No tak rozhovor o 6 otázkách a odpovídal Ian.ptají se na novou desku, na koncerty a na ČR.....Listuju dál a je tam relama na T-music:přijďte přijďte a bla bla bla a soutěž o 50 lístků na a teď pozor: Billyho talenta. já prostě nemám ráda tohleto počešťování...prostě řeknu na koncert Billy talent jako skupiny, zaímco když napíšou na Billyho talenta příjde mí, že bych šla na koncert nějakýho týpka.No nic...

To sou ale vážně kokoti. Všichni teda dem na koncert Billyho Talenta. Až je potkám, zeptám se kterej z nich to je. Vsadím se, že tenhle vtip eště nikdy neslyšeli. Rolling Eyes
Ale...co psali? Co říkal Ian? kdy bude nová deska? napííííš albino

ale jo tenhle vtip uš slyšeli od červených pálivých čili papriček

No právě. Právěže to musejí poslouchat furt a od všech. Se divím, že po tomhle mají odvahu na podobný vtípky, jako pojmenovat svoje třetí album IV. K vtípku "Který z vás je Billy?" tak přibude "Kde je trojka?" Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://billyhotalenti.blog.cz/
Riska

Riska


Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 10. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Damn?   Billy Talent Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 10:43 am

Filter filter filter? Pofidérní to časopísek. Suspect
Návrat nahoru Goto down
Janka




Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 02. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billy Talent   Billy Talent Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 3:42 pm

ROZHOVOR na www.ipunk.cz je rozhovor s Aaronem:-Dbože, když jsem to četla, říkala jsem si že je...prostě úžasnej, dokonce si pamatuje Prahu:-D
Návrat nahoru Goto down
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billy Talent   Billy Talent Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 5:19 pm

tag uš se aspon ví čim Aaron bude aš ho bubnování omrzí - zahradník..................ba né , jeho to nigdy neomrzí, nesmí!jinak by se BT rozpadli a z Bena by se stal technař
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
Fisperanda
Admin
Fisperanda


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 02. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billy Talent   Billy Talent Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 1:05 am

Janka: díky za odkaz, skvělý. Aaron je skvělej Billy Talent 537526

já se teda ale musím přiznat, že mě docela rozhodila otázka týkající se Anti-Flag. Jakože fanoušci Anti-Flag nejsou rádi, že AF hrajou s Talentama, protože talenti sou emo. To z nás udělalo absolutní blbce. Nevím, jestli je to pravda, žádnýho fanouška AF neznám, ale neznám taky žádnýho inteligentního člověka, kterej by řešil emo. To nám pan redaktor udělal pěknou reklamu Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://billyhotalenti.blog.cz/
Fisperanda
Admin
Fisperanda


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 02. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billy Talent   Billy Talent Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 1:57 am

Sem z toho celá roztřesená.... bounce Talenti zahráli novou písničku z chystané desky. Hodila sem na blog...Stáhněte si, stojí za to. sluchatka
Návrat nahoru Goto down
http://billyhotalenti.blog.cz/
Janka




Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 02. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billy Talent   Billy Talent Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 2:20 am

Fisperanda napsal:
Sem z toho celá roztřesená.... bounce Talenti zahráli novou písničku z chystané desky. Hodila sem na blog...Stáhněte si, stojí za to. sluchatka
stáhnuto, poslouchá se!nemůžu si pomoct, ale slyšim v tom takovej posun v tý hudbě.....něco jinýho než doteď,né zas tak moc ale určitě, Aaron přece v rozhovoru říkal že to bude úžasný, rockandrollový a lepší...no...jsme zvědavá na zbytek!
Návrat nahoru Goto down
Janka




Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 02. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billy Talent   Billy Talent Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 2:32 am

Fisperanda napsal:
Janka: díky za odkaz, skvělý. Aaron je skvělej Billy Talent 537526

já se teda ale musím přiznat, že mě docela rozhodila otázka týkající se Anti-Flag. Jakože fanoušci Anti-Flag nejsou rádi, že AF hrajou s Talentama, protože talenti sou emo. To z nás udělalo absolutní blbce. Nevím, jestli je to pravda, žádnýho fanouška AF neznám, ale neznám taky žádnýho inteligentního člověka, kterej by řešil emo. To nám pan redaktor udělal pěknou reklamu Rolling Eyes
pan redaktor asi neměl čas vymyselt lepší otázku no....hele já bych to neřešila, kdo jde na koncert jen kvůli Anti-Flag a vadí jimpodle nich emo kapela Billy talent, tak jsou trochu divný ale at si jdou.Tim pádem se zase může začít řikat, že AF jsou taky emo, když předskakují BT, protože ty jsou taky emo, páč předskakovali MCR.Sám Aaron řekl: Můj bože!rozhodně nejsme emo! a že to je nejspíš kvůli minulýmu koncertu, když předskakovali MCR.Prostě škatulkata hejbejte se!:-D
Návrat nahoru Goto down
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billy Talent   Billy Talent Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 3:31 am

mně je jedno co sou za styl, hlawně že sou dobrý a každej gdo má uši a neni blbej pozná, že BT hrajou punkrock( teda tedka asi přidaj ten rockandroll - a tj bezvový se těšim na desku)...........emačka rozhodně nejsem, ae ta hudba mi nevadí, já sem vlastně BT poznala díky MCR, páč jag byli jeden čas furt spolu, tag sem se mrkla s kym to úbec MCR hrajou a od tý doby BT žeru ( punxni většinou nesnášej emo, já ňáká fanynka ema nejsem, líběj se mi jenom MCR a panic at the disco ,ostatní kapely mi přídou strašný)........ani nwm proč se úbec ty styly řešej
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billy Talent   Billy Talent Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 6:48 am

Fisperanda napsal:
Sem z toho celá roztřesená.... bounce Talenti zahráli novou písničku z chystané desky. Hodila sem na blog...Stáhněte si, stojí za to. sluchatka

ta písnička teda jako nic moc... confused
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billy Talent   Billy Talent Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 7:11 am

lidi tak beru to zpět....ach jo...takhle je to snad se všema songama od BT...nejprve nic...moc se mi nelíbí a tak *bum* a ta písnička je úplě super....no ze začatku se mě moc nelíbil ale když si jí pouštím znova tak se začíná zamlouvat... Billy Talent 439293 jsem fakt hrozná
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
Fisperanda
Admin
Fisperanda


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 02. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billy Talent   Billy Talent Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 7:46 am

dinokaty1 napsal:
lidi tak beru to zpět....ach jo...takhle je to snad se všema songama od BT...nejprve nic...moc se mi nelíbí a tak *bum* a ta písnička je úplě super....no ze začatku se mě moc nelíbil ale když si jí pouštím znova tak se začíná zamlouvat... Billy Talent 439293 jsem fakt hrozná

Měla sem to stejně. Nejdřív se mně nelíbila. Teď su závislá. Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://billyhotalenti.blog.cz/
Riska

Riska


Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 10. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Sím   Billy Talent Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 9:48 am

O jakej blog se tady jedná?^^^
Návrat nahoru Goto down
Fisperanda
Admin
Fisperanda


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 02. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billy Talent   Billy Talent Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 10:00 am

Riska napsal:
O jakej blog se tady jedná?^^^

Klikni na "www" pod mým příspěvkem. cat
Návrat nahoru Goto down
http://billyhotalenti.blog.cz/
Riska

Riska


Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 10. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Jejda   Billy Talent Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 10:05 am

tak už vim teda jo, ale! Ta písnička je taková noo nezvyk prostě .) Jináč já si písnička stahuju normálně z videí z youtube a pak přes convertor na mptrojky, mě to tak přijde relativně jednodušší než je stahovat ze stránek kterejm skoro nerozumim co po mně chtějí xD
Návrat nahoru Goto down
Riska

Riska


Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 10. 06. 08

Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billy Talent   Billy Talent Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 10:08 am

Zase je ale pravda, že si ráda počkám na originálku, pže todle je záznam z koncertu ne? (Dle toho podtónu jásajících diváků) Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Billy Talent Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billy Talent   Billy Talent Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Billy Talent
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Billy Talent :: Kapela-
Přejdi na: