Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pražský koncert

Goto down 
+14
spiffi
dinokaty1
*Zuzka*
Janka
Maggie
Phanna
Pulča
coloth
zaza
slamer
Adelayda
Lara.Sapphire
ChiLie
Fisperanda
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
spiffi

spiffi


Poeet p?íspivku : 2
Age : 31
Registration date : 02. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 5:52 am

Ahoj, jsem ráda že se zapojíte.
Very Happy holky to jste mě pobavili s tima utěrkama Very Happy ale vždyt jo... prostě nezáleží co budete mít..
Já mám třeba například babiččinu záclonu Very Happy
Fakt i kdybyste měli kapesník tak to nevadí Smile uvítám fakt všechno
fakt moc díky, jste hodný
Jo a ještě jsem chtěla poprosit at to šíříte dál.Přes cokoliv.....Mylsim že by to nemělo cenu kdyby 30 lidí mělo šátek a 2000 lidí nemělo nic.
jste zlatý Pražský koncert - Stránka 3 7827 Pražský koncert - Stránka 3 692173
Návrat nahoru Goto down
ChiLie
Admin
ChiLie


Poeet p?íspivku : 29
Age : 30
Registration date : 02. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 7:05 am

spiffi napsal:
Ahoj, jsem ráda že se zapojíte.
Very Happy holky to jste mě pobavili s tima utěrkama Very Happy ale vždyt jo... prostě nezáleží co budete mít..
Já mám třeba například babiččinu záclonu Very Happy
Fakt i kdybyste měli kapesník tak to nevadí Smile uvítám fakt všechno
fakt moc díky, jste hodný
Jo a ještě jsem chtěla poprosit at to šíříte dál.Přes cokoliv.....Mylsim že by to nemělo cenu kdyby 30 lidí mělo šátek a 2000 lidí nemělo nic.
jste zlatý Pražský koncert - Stránka 3 7827 Pražský koncert - Stránka 3 692173
uz je to po blogoch Very Happy neboj saaa affraid skoda,ze nejdem Sad Crying or Very sad Pražský koncert - Stránka 3 562227
Návrat nahoru Goto down
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 1:24 pm

Fisperanda napsal:
zaza napsal:
Janka napsal:
zaza napsal:
Riska napsal:
Viděly ste někdy ty krásný boty? Suspect Nom joo a hmm kopčeníM? TO je jako narážk ana někoho? xD To je jako narážka na convers? Mno já to beru. Kdyby to nebyly all starky tak si je nekoupim žee? To je stejně jako s dalšíma značkovejma věcma, třeba moje bývalý dýsíčka Shocked ále plácám vedle. Jo jo, on je v podstatě docela hezkej xD Ale začíná nám lehce stárnout.

čim starší , tim hezčí a nebylo to rozhodně nic proti tobě ani proti tvejm botám, ae ty dýsíčka si fakt zminovat nemusela, já je nesnášim, má je úpa každej
PS : a docela je slabý slovo
no s tím Čím starší tím hezčí souhlasim n apůl....jo ted je fakt super proste 32 je věk ......akorát:-D ale nedovedu si ho představit za 20 let,,,o berličce...v důchodkách:-D a nebo nás překvapý a bude pořád tak krásnej!!:-D

jo tag tj, myslela sem sterší, ale 20let je trochu moc, doufám že bude pořád tag boží, ale asi těško, si ho představte na podiu s mikrákem v padesáti Very Happy

Jenomže za dvacet let ty budeš taky o dvacet let starší. Twisted Evil Takže je dost možný, že padesátiletý Ben ti bude připadat ve tvých čtyřiceti jako docela pěknej kusanec Very Happy

no snad jo, ae za 20let mi 34
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 10:04 am

ChiLie napsal:
spiffi napsal:
Ahoj, jsem ráda že se zapojíte.
Very Happy holky to jste mě pobavili s tima utěrkama Very Happy ale vždyt jo... prostě nezáleží co budete mít..
Já mám třeba například babiččinu záclonu Very Happy
Fakt i kdybyste měli kapesník tak to nevadí Smile uvítám fakt všechno
fakt moc díky, jste hodný
Jo a ještě jsem chtěla poprosit at to šíříte dál.Přes cokoliv.....Mylsim že by to nemělo cenu kdyby 30 lidí mělo šátek a 2000 lidí nemělo nic.
jste zlatý Pražský koncert - Stránka 3 7827 Pražský koncert - Stránka 3 692173
uz je to po blogoch Very Happy neboj saaa affraid skoda,ze nejdem Sad Crying or Very sad Pražský koncert - Stránka 3 562227

ach jo...to je škoda..bych vás na tom koncertě chtěla všechny poznat. Pražský koncert - Stránka 3 562227 .no není fér...
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 11:54 am

lidičky,dotaz a strašně důležitej...no teda jak pro koho

No takže moje nej kamí,prostě to vypadá že semnou nebude moct jít na koncert.Je tu někdo komu by nevadilo kdybych se mu pověsila na krk. ( mysleno obrazně,pověsit se já někomu na krk tak by na ten koncert ani nedošel Laughing ) .Je to fakt úplně v pr*eli,ona tak strašně chtěla jít.No nevim co budu dělat,a popravdě se celkem bojim jít potom na vlak sama affraid
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 12:29 pm

dinokaty1 napsal:
lidičky,dotaz a strašně důležitej...no teda jak pro koho

No takže moje nej kamí,prostě to vypadá že semnou nebude moct jít na koncert.Je tu někdo komu by nevadilo kdybych se mu pověsila na krk. ( mysleno obrazně,pověsit se já někomu na krk tak by na ten koncert ani nedošel Laughing ) .Je to fakt úplně v pr*eli,ona tak strašně chtěla jít.No nevim co budu dělat,a popravdě se celkem bojim jít potom na vlak sama affraid

a odkad seš?? mně by to tea rozhodně newadilo, páč kámoška kerá tam se mnou jede BT moc nemusí, ae musim se jí etě zeptat, ae myslim že by jí to newadilo
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 1:01 pm

no já jsem z Libčich n/Vltavou ....je to město u Kralup n/Vltavou (jestli ti to něco říká)....no já bych jen asi potřebovala doprovodit na vlak v Holešovicích....tam je to dost hustý....radši se jí ale zeptej, nechci se zase moc vtírat......no a možná to přeháním,třeba to bude v pohodě a na ten vlak dojdu klidně sama....když já tanhle pozdě v Praze ještě necestovala....
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 8:24 am

dinokaty1 napsal:
no já jsem z Libčich n/Vltavou ....je to město u Kralup n/Vltavou (jestli ti to něco říká)....no já bych jen asi potřebovala doprovodit na vlak v Holešovicích....tam je to dost hustý....radši se jí ale zeptej, nechci se zase moc vtírat......no a možná to přeháním,třeba to bude v pohodě a na ten vlak dojdu klidně sama....když já tanhle pozdě v Praze ještě necestovala....

jo f poho, čim víc lidí, tim víc srandy, kámošce to newa
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
Riska

Riska


Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 10. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 10:13 am

já sém z Turnováá a odtama nikdo nejede xD Sme si sehnaly odvoz autíkem, pže jet v noci vlakem, by mě asi i v tý skupině kleplo xD
Návrat nahoru Goto down
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 5:59 am

zaza napsal:
dinokaty1 napsal:
no já jsem z Libčich n/Vltavou ....je to město u Kralup n/Vltavou (jestli ti to něco říká)....no já bych jen asi potřebovala doprovodit na vlak v Holešovicích....tam je to dost hustý....radši se jí ale zeptej, nechci se zase moc vtírat......no a možná to přeháním,třeba to bude v pohodě a na ten vlak dojdu klidně sama....když já tanhle pozdě v Praze ještě necestovala....

jo f poho, čim víc lidí, tim víc srandy, kámošce to newa

ok..tak to je super...tak mi pls dej vědět na mail dinokaty1@seznam.cz abychom se blíž domluvili na sraz atd.stejně asi počítám stím že se sejdem na tom Václaváku jak tam bude ten sraz... Wink
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
Riska

Riska


Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 10. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 9:58 am

NA VÁCLAVÁKU BUDE SRAZ? teda eeeh? Fakticky? Suspect Shocked To bych to mohla navrhnout, ale předpokládám, že to nedopadne xD ALe máme červenej cosi prapor xD
Návrat nahoru Goto down
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 8:54 am

huráá!!konečně mam ňákou tu red flag, sem si kupila babičkovskou čebrnou XXXL košilku, tag to roztříhám a snad to bude stačit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
Fisperanda
Admin
Fisperanda


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 02. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 12:48 pm

Jak si krátíte čekací dobu? Mně to připadá nekonečný. Mad
Ty poslední dny se vlečou jako sopel.
Návrat nahoru Goto down
http://billyhotalenti.blog.cz/
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 1:10 pm

já jag se nemůžu dočkat, tag uš ani nemam náladu chodit wen, sem skro celej den na kompu a sleduju BT mrtváky....chjo, jt nekonečný, stli nebudu bulet při koncertě, tag budu určo bulet aš to skončí, pag zas odpočítávat další rok neš zas telenti přijedou , no hlawní je že za 3 dny sou hier Pražský koncert - Stránka 3 975415 pude něgdo na ten václavák, já nejspíš ne, stejně o tom moc lidí newí, tag jich tam ani moc nebude
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 3:23 am

to čekání je fakt hrozný.....jsem si poslední dny dala zákaz poslouchání BT a už teď mám děsnou depku.....upřímně doufám že to vydržím...
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
Janka




Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 02. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 4:30 am

Info ke koncertu:

Budou hrat POUZE Billy Talent a Anti-Flag, zadna dalsi kapela pred nimi nevystoupi.

Anti-Flag zacnou v 19:50 a budou hrat 50 minut
Billy Talent zacnou ve 21:05 a budou hrat minimalne 70 minut, mozna vic.

Presun do Male sportovni haly probehl z techto duvodu :

- aby se na koncert dostali vsichni zajemci o nej
- aby se ve Folimance neumackali
- aby ve Folimance neumreli vedrem (v MSH bude asi taky vedro, ale na Folimance by bylo 5x vetsi...)

Na koncerte SIMPLE PLAN bylo temer 5.000 divaku, nyní se ocekava navsteva okolo 3.000, takze prostredi, vzduch atd. bude pro divaky prijemnejsi.

Napoje v PET lahvich se budou opet prodavat z bezpecnostnich duvodu bez vicek a bylo by tomu tak samozrejme i na Folimance, tudiz toto tema je bezpredmetne.

Divakum JE POVOLENO prinest si obycejne neprofesionalni fotoaparaty a porizovat jimi fotografie.

Divákům NENi povoleno :
- porizovani fotografií pomoci fotoaparatu s pridanym objektivem ci bleskem
- porizovani obrazovych zaznamu pomoci jakychkoliv kamer
- porizovani profesionalnich zvukovych zaznamu

V prostorach MSH NEBUDE satna, proto se nedoporucuje tahat na koncert batohy a zbytecne svrsky.

Vstupenky na koncert budou v prodeji i behem pondeli a to v siti Ticketportal do 15.30 a v siti Ticketpro do 20.30. Na miste se vstupenky prodavat nebudou!!!

NEDOPORUCUJEME PRICHAZET NA MISTO KONANI DRIVE NEZ V 17:45.
NEMA TO ZADNY SMYSL A PREKAZI TO V PRACI PORADATELUM A TECHNICKYM PRACOVNIKUM.

Doufame tez, ze ti, kdoz byli na koncerte Simple Plan si vzali ponauceni z naprosto nesmyslne a nekonecne dlouhe tlacenice pred vchodem pred zacatkem koncertu, ktera pusobila zejmena tem, kteri stali vpredu takrka nesnesitelne potize a na pondelnim koncerte se tak vsichni - at jste jakkoli stari - budete chovat jako lidi a ne tlupa hloupych ovecek. Pokud tomu tak nebude, nezbyde bohuzel nez dat ochrance za ukol, aby proti tem, kteri budou delat problemy ostatnim razne zakrocila.

Dekujeme vsem, kteri nas podporuji, chodi na koncerty a hlavne tem, kteri jsou slusni a umeji se na koncertech chovat.
Návrat nahoru Goto down
Riska

Riska


Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 10. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 3:51 am

Já teda neim jak VY! Ale JÁ jsem NADŠENÁ! Až na to že nemám podpis Suspect ale tak...příště, zato mám play list z jedný z jejich beden Very Happy
Návrat nahoru Goto down
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 4:17 am

bylo to úúúúúúúúúúúúžasný, ae ben si ani nesundal tričko Crying or Very sad a tu red flag nám málem ani nezahráli, sem tam sebou jednou sekla a asi 10x mě tam něgdo skopnul, njn třetí řada, tj člověk rád že aspon stojí, ae nechápu jag se něgdo moch dostat aš k podiu. a taky docela bylo to podium málý na beníkůf dance. a aš tu zas budou tag 100% jedu znova( rodiče tea řekli že po tom co sem si vyrobila za účes uš nejedu nikam, ae kvůli pohledu na bena třeba uteču z baráku, gdyš se na něj člověk podívá , tag úpa na šecko zapomene Pražský koncert - Stránka 3 7827 ) a podpis taky nemam Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad newí něgdo gde stál tourbus??zkoušela sem hledat, ae marně

láska=kurva
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
BmT

BmT


Poeet p?íspivku : 15
Age : 29
Registration date : 02. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 5:45 am

mno tak tourbus sem nezahlídla......... ovšem bylo to SKVĚLÝÝÝÝÝ!!!!! já teda byla až vzadu no tak 6 až já nevim mám blbej odhad...........ale nejdřív sem stála vepředu jenomže mě tam nějakej hajzlík začal kopat do podkolení jamky.............a mezitim mě všichni předběhliiiiiii..................... ALE fakt úža nevim jak se moh naučit taK KRÁSNĚ ČESKY...........nojono sou BOŽÍ...!!!!!!!!!! Pražský koncert - Stránka 3 439293
Návrat nahoru Goto down
joan




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 24. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 9:03 am

[b]Ano, koncert byl nádherný! Teď se mi nechce věřit, že jsem BT viděla z druhé řady! Very Happy Very Happy Very Happy Ale je legrační jak všichni křičeli před konc, že bez autogramu neodejdou, a když BT dozpívali a tak rychle zmizeli a nic! Cha-cha! Mě štvali anti- flag, zpívali tak dlouho, že už jsem necítíla nohy!!! Pražský koncert - Stránka 3 975415 Ale představte si že na mou oblíbenou Pins and Needles jsem málem omdlela a jeden bodyguard mě musel vytáhnout z davu, pak mě odvedli a dali napít a tak jsem 2 posl písně staála trochu stranou ale viděla jsem Iana a Jona jak šli poprvé do zákulisí bounce Miluju rockové koncerty!!!
Návrat nahoru Goto down
Adelayda

Adelayda


Poeet p?íspivku : 19
Age : 30
Registration date : 02. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 9:46 am

zaza napsal:
bylo to úúúúúúúúúúúúžasný, ae ben si ani nesundal tričko Crying or Very sad a tu red flag nám málem ani nezahráli, sem tam sebou jednou sekla a asi 10x mě tam něgdo skopnul, njn třetí řada, tj člověk rád že aspon stojí, ae nechápu jag se něgdo moch dostat aš k podiu. a taky docela bylo to podium málý na beníkůf dance. a aš tu zas budou tag 100% jedu znova( rodiče tea řekli že po tom co sem si vyrobila za účes uš nejedu nikam, ae kvůli pohledu na bena třeba uteču z baráku, gdyš se na něj člověk podívá , tag úpa na šecko zapomene Pražský koncert - Stránka 3 7827 ) a podpis taky nemam Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad newí něgdo gde stál tourbus??zkoušela sem hledat, ae marně

láska=kurva

Jj bylo to supr...my sme nejakym zkusobem dosli k tourbusu..a najednou Ian!!! Mám podpis a fotku Surprised ale prej po koncíku když ste si tak hodinku pockali tam NEKDE byl Ben nebo i ostatní??....Já sem ráda ze sem z asi 5 rady se segrou utekla jinak by nas tam uslapali tam to bylo desný!!!.... Pak sme stáli...teda spis skakali trochu dal zboku..ale videli sme bezva Very Happy Bylo to skvely a tesim se na pristi rok!!... Pražský koncert - Stránka 3 975415 Pražský koncert - Stránka 3 279502 Pražský koncert - Stránka 3 692173 Pražský koncert - Stránka 3 7827

Este chvili a Ben bude šprechtit plyne cesky... Laughing
Návrat nahoru Goto down
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 10:07 am

joan napsal:
[b]Ano, koncert byl nádherný! Teď se mi nechce věřit, že jsem BT viděla z druhé řady! Very Happy Very Happy Very Happy Ale je legrační jak všichni křičeli před konc, že bez autogramu neodejdou, a když BT dozpívali a tak rychle zmizeli a nic! Cha-cha! Mě štvali anti- flag, zpívali tak dlouho, že už jsem necítíla nohy!!! Pražský koncert - Stránka 3 975415 Ale představte si že na mou oblíbenou Pins and Needles jsem málem omdlela a jeden bodyguard mě musel vytáhnout z davu, pak mě odvedli a dali napít a tak jsem 2 posl písně staála trochu stranou ale viděla jsem Iana a Jona jak šli poprvé do zákulisí bounce Miluju rockové koncerty!!!

já sem taky omdlela, ae gdyš mi začalo bejt blbě tag sem šecky začala odstrkávat a bourat do lidí aš sem došla ke schodu a tam sem se svalila, ae ležela sem asi jenom jednu písničku, maximálně 2 a prošvihla sem the ex ,na to sem se snad nejvíc těšila, gdyš konc skončil, tag sem za půl hodky seděla v autě, tagše sem nič nestihla Crying or Very sad ae gdybych ten tourbus našla tag u něj dřepim třeba do rána, gdyš to skončilo tag sme museli ty budigárdi přemluvit aby nám dali napít, sem myslela že tam sou i od toho, aby tam dávali vodu, já sem tam málem zdechla kvůli tomu plešatýmu špekosaurovi, hele a gdes přesně stála??já byla asi ve 3 řadě, tag sem možná do tebe kopla(stli jo tag se moc omlovám - šlo prostě o bena )mě bys určo nepřehlídla, mam ted modrou ofinu, jednu strany hlavy krátkou(modrou) a druhou dlouhou (hnědou), tagše stli si stála něgde v pravo( z pohledu k podiu) tag si mě zahlídnout mohla a to zákulisí ti závidim


Naposledy upravil zaza dne Tue Jun 24, 2008 11:53 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 10:27 am

Adelayda napsal:
zaza napsal:
bylo to úúúúúúúúúúúúžasný, ae ben si ani nesundal tričko Crying or Very sad a tu red flag nám málem ani nezahráli, sem tam sebou jednou sekla a asi 10x mě tam něgdo skopnul, njn třetí řada, tj člověk rád že aspon stojí, ae nechápu jag se něgdo moch dostat aš k podiu. a taky docela bylo to podium málý na beníkůf dance. a aš tu zas budou tag 100% jedu znova( rodiče tea řekli že po tom co sem si vyrobila za účes uš nejedu nikam, ae kvůli pohledu na bena třeba uteču z baráku, gdyš se na něj člověk podívá , tag úpa na šecko zapomene Pražský koncert - Stránka 3 7827 ) a podpis taky nemam Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad newí něgdo gde stál tourbus??zkoušela sem hledat, ae marně

láska=kurva

Jj bylo to supr...my sme nejakym zkusobem dosli k tourbusu..a najednou Ian!!! Mám podpis a fotku Surprised ale prej po koncíku když ste si tak hodinku pockali tam NEKDE byl Ben nebo i ostatní??....Já sem ráda ze sem z asi 5 rady se segrou utekla jinak by nas tam uslapali tam to bylo desný!!!.... Pak sme stáli...teda spis skakali trochu dal zboku..ale videli sme bezva Very Happy Bylo to skvely a tesim se na pristi rok!!... Pražský koncert - Stránka 3 975415 Pražský koncert - Stránka 3 279502 Pražský koncert - Stránka 3 692173 Pražský koncert - Stránka 3 7827

Este chvili a Ben bude šprechtit plyne cesky... Laughing

no aspon sem se poučila, příště čekám třeba 2 hodky, no mně šlo taky o to aby mě viděl ben, ne jenom já jeho, sem mu furt čučela do očí, i gdyš si toho v tom davu nemoch fšimnout, ae 2x se podíval, mohlo to bejt na někoho vedle mě, ae doufám že aspon jednou to bylo na mě( nebo na mojí svítící hlavu). stli se naučí ČJ tag se můžu já vykašlat na AJ, stejně se to učim jenom kvůli němu a ten podpis to mě nejvíííc mrzí, fakt, příště mě z tý haly nigdo nedostane dokud nebudu mít podpis a fotka by taky mohla bejt, ae nebudu toho bena rači moc trápit a stli to bude možný tag i dříf přijedu, abych měla spousty času na hledání tourbusu a BENA!!
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
BmT

BmT


Poeet p?íspivku : 15
Age : 29
Registration date : 02. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 11:26 am

přec slíbili že přijedou ne........... a BT drží vždycky slovo Pražský koncert - Stránka 3 439293 (jak já je zbožnuju) no to na mě se teda myslim občas juknul Aaron páč sem se na něj xichtila jak kdybych viděla někde okolo jeho hlavy svatozář XDD
Návrat nahoru Goto down
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 11:52 am

no tag to si nemysli že já sem se nexichtila a ta svatozář u bena fakt byla(možná sem měla haldy z toho vzduchu tam) , ae aš ted mi o5 něco došlo, gdyš se fotí ben(tea šicky členové kapely) s těma fans po koncu, tag on uš je většinou vosprchovanej, ae ty fans sou docela taký spocený a pag se na něj nalepěj, tagše se rači na příští konc řádně vybavim( jako že na hajzlech si převlíknu triko, ňákou vonafku,..... Cool ..mezitim se krasavec vosprchne a pag můžu schánět autogramy bo něco víc pirat trošku mi zas šibe já fim, ae fakt mi příde nechutný gdyš se nasáklá holka přilepí na bena kerej zrovna vylez ze sprchy
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
Riska

Riska


Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 10. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 4:48 pm

Tak tourbus jsem vážně ani nehledala...i když teda něco tam vzadu stálo...tam někde když se čekalo na ty podpisy, ale silně pochybuju že by to bylo ono i když nooo xD Hech, mě dostalo...sme byli v káefcé na václaváku a nebylo si kde sednout, tak sme se rozdělily a holky jako za chvilku přikvačily s tím, že vedle nich seděla nějaká holka co vyprávěla, že její kamarádka před asi hodinou potkala BENA, v praze a má od něj fotky a podpis! To mi ale zrovna bylo dost blbě (nejspíš hranolky z mekáče -.- xD), takže jsem to moc nevnímala, ale já chtěla taky -.- mohli dávat třeba odznáčky bo já neim...nějaká holka před náma chytla hůlku od Aarona Suspect Kdo že stál ve třetí řadě vpravo? Já stála taky ve třetí řadě jen lehce vpravo xD
Návrat nahoru Goto down
Riska

Riska


Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 10. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 4:48 pm

Nemáte nějaký odkazy na nějakou kritiku, zmínky o koncertu bo tak? xD
Návrat nahoru Goto down
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 11:49 pm

Riska napsal:
Tak tourbus jsem vážně ani nehledala...i když teda něco tam vzadu stálo...tam někde když se čekalo na ty podpisy, ale silně pochybuju že by to bylo ono i když nooo xD Hech, mě dostalo...sme byli v káefcé na václaváku a nebylo si kde sednout, tak sme se rozdělily a holky jako za chvilku přikvačily s tím, že vedle nich seděla nějaká holka co vyprávěla, že její kamarádka před asi hodinou potkala BENA, v praze a má od něj fotky a podpis! To mi ale zrovna bylo dost blbě (nejspíš hranolky z mekáče -.- xD), takže jsem to moc nevnímala, ale já chtěla taky -.- mohli dávat třeba odznáčky bo já neim...nějaká holka před náma chytla hůlku od Aarona Suspect Kdo že stál ve třetí řadě vpravo? Já stála taky ve třetí řadě jen lehce vpravo xD

potkat tu holku tag jí nejspíš vokradu( o ty fotky a podpisy - stli je neměla na těle) ........já sem stála ve třetí řadě v pravo( kromě 2 písniček), ae furt sem se rvala dopředu tagše se fšem omlouvám za ňáký strkání a kopance a podle extravagantního účesu si mě většina lidí fšimla ( ted toho trochu lituju ,neš mi ty vlasy dorostou Sad ) a stli něgdo stál na tom schodě f pravo, tag sem sebou sekla někam tam a jen jag to bylo možný sem se zas vecpala do davu a za chvilku sem zas stála vepředu( nejčastějš v tom hloučku, jag se pogovalo, trochu víc strkalo,...atd. za zhora to šlo vidět dobře - tam sem stála na AF), nějaká holka co stála za mnou zas chytla flaškou od jona do hlavy........gdybych já potkala BT v praze, tag je ňák nenápadně sleduju aš do haly , ani by mi nevadilo že bych přišla o AF, ae já sem spíš smolař, mně se něco takýho stát nemůže Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
Fisperanda
Admin
Fisperanda


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 02. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 1:32 am

zaza napsal:
no tag to si nemysli že já sem se nexichtila a ta svatozář u bena fakt byla(možná sem měla haldy z toho vzduchu tam) , ae aš ted mi o5 něco došlo, gdyš se fotí ben(tea šicky členové kapely) s těma fans po koncu, tag on uš je většinou vosprchovanej, ae ty fans sou docela taký spocený a pag se na něj nalepěj, tagše se rači na příští konc řádně vybavim( jako že na hajzlech si převlíknu triko, ňákou vonafku,..... Cool ..mezitim se krasavec vosprchne a pag můžu schánět autogramy bo něco víc pirat trošku mi zas šibe já fim, ae fakt mi příde nechutný gdyš se nasáklá holka přilepí na bena kerej zrovna vylez ze sprchy

My když sme se s nima fotili, před koncíkem, tak byli zrovna po zkoušce, a všichni byli zpocení a udýchaní. Ale skvělí. My jak sme na ně čekali, tak sme taky byli zpocení a uvaření ze slunka, takže sme na tom byli všichni stejně Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://billyhotalenti.blog.cz/
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 5:27 am

ten koncl byl fakt upa úžasneuj...Ben a ty jeho ksichty při The Ex mě dostali....a jak se chlubil tím kloboukem.. Pražský koncert - Stránka 3 439293 ale nejvíc mě štve že jsem si nepočkala na autogram... Crying or Very sad příště to taky zkusím před konclem....bychom me mohly příště dohodnout a hromadně je přepadnout.... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
Sponsored content





Pražský koncert - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pražský koncert   Pražský koncert - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pražský koncert
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní :: Koncert v Praze-
Přejdi na: