Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Ben Kowalewicz

Goto down 
+7
dinokaty1
Ywett
Adelayda
Pulča
x.kowalewiczova.x
tomyck
Fisperanda
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Ben Kowalewicz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ben Kowalewicz   Ben Kowalewicz - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 2:32 pm

mně taky řikaj emo, z toho úpa šílim, většinou gdyš mě něgdo potká tag newí stli sem emo nebo punk, na taký narášky řeknu dycky jenom FUCK a dál ignor, já nwm proč ae mně se uš ty conversky ňák nelíběj, sem měla světle modrý a černý, ae já ted strašně letim po steelkách, můžeš je nosit v létě i v zimě, různě vázat, v létě nevázat vůbec a nechat je zewl, v zimě stažený, s tkaničkama nejrůznějš experimentovat a taky málokdo si na tebe dovolí gdyš je máš na noze, a gdyš do nikoho kopneš tag mu taky můžeš zlomit nohu, růžovou nemusim, ae gdyš jí něgdy na sebe hodí ben tag po něm slintám etě víc neš normálně
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Ben Kowalewicz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ben Kowalewicz   Ben Kowalewicz - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 2:33 pm

Fisperanda napsal:
dinokaty1 napsal:
Fisperanda napsal:
dinokaty1 napsal:
já ty botky už taky chcu....ale musej být růžový....to mi prostě bude připomínat Bena Ben Kowalewicz - Stránka 2 439293 a to lidi k smrti nenávidím růžovou Laughing no nejsem já ale magor ---> prosím radši se sdržte komentáře Laughing Laughing asi vim co byste odpověděli Laughing

Já má růžový conversky, růžovou mikinu, hafo růžových triček, růžovou afinu... kamarádi mi říkají Pink, což si vůbec nezasloužím, a nemám to ráda, protože Pink nesnáším. Ale zase.... oproti přezdívce EMO je to docela pokrok. Very Happy

wow..to je až moc růžový najednou...mě budou stačit convers.... Laughing já teda radši černou... Laughing

Ještě mám růžový kapsáče. Ale nenosím to všechno dohromady, bych vypadala jak debil. Ale skoro dycky na sobě něco růžovýho mám. A stejně vypadám jak debil.

hele ale byl by mazec kdybys v tom přišla na jejich konl...páč myslím že by na tebe určitě nezapoměli... Laughing to bylo furt jenom "jo to byla ta holka upa celá v růžový..jo tak to bylo hustý.." Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Ben Kowalewicz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ben Kowalewicz   Ben Kowalewicz - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 2:45 pm

zaza napsal:
mně taky řikaj emo, z toho úpa šílim, většinou gdyš mě něgdo potká tag newí stli sem emo nebo punk, na taký narášky řeknu dycky jenom FUCK a dál ignor, já nwm proč ae mně se uš ty conversky ňák nelíběj, sem měla světle modrý a černý, ae já ted strašně letim po steelkách, můžeš je nosit v létě i v zimě, různě vázat, v létě nevázat vůbec a nechat je zewl, v zimě stažený, s tkaničkama nejrůznějš experimentovat a taky málokdo si na tebe dovolí gdyš je máš na noze, a gdyš do nikoho kopneš tag mu taky můžeš zlomit nohu, růžovou nemusim, ae gdyš jí něgdy na sebe hodí ben tag po něm slintám etě víc neš normálně

jj...já mam rada když ma Ben růžový convers ale upa nesnáším to ůžový tričko..bléé...on je upa úžasnej ale o tričko mě dohání k šílenství
Ben Kowalewicz - Stránka 2 5751644
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Ben Kowalewicz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ben Kowalewicz   Ben Kowalewicz - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 2:53 pm

dinokaty1 napsal:
zaza napsal:
mně taky řikaj emo, z toho úpa šílim, většinou gdyš mě něgdo potká tag newí stli sem emo nebo punk, na taký narášky řeknu dycky jenom FUCK a dál ignor, já nwm proč ae mně se uš ty conversky ňák nelíběj, sem měla světle modrý a černý, ae já ted strašně letim po steelkách, můžeš je nosit v létě i v zimě, různě vázat, v létě nevázat vůbec a nechat je zewl, v zimě stažený, s tkaničkama nejrůznějš experimentovat a taky málokdo si na tebe dovolí gdyš je máš na noze, a gdyš do nikoho kopneš tag mu taky můžeš zlomit nohu, růžovou nemusim, ae gdyš jí něgdy na sebe hodí ben tag po něm slintám etě víc neš normálně

jj...já mam rada když ma Ben růžový convers ale upa nesnáším to ůžový tričko..bléé...on je upa úžasnej ale o tričko mě dohání k šílenství
Ben Kowalewicz - Stránka 2 5751644

TY WOE!!!!!! ty boty jag má ben na tý fotce sem měla! proč já kráwa sem je vyhazovala, to sou ty černý conversky jag sem předtim psala, v tom růžovym tričku je taky strašně moc sexovej, úpa k nakousnutí
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Ben Kowalewicz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ben Kowalewicz   Ben Kowalewicz - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 3:00 pm

zaza napsal:
dinokaty1 napsal:
zaza napsal:
mně taky řikaj emo, z toho úpa šílim, většinou gdyš mě něgdo potká tag newí stli sem emo nebo punk, na taký narášky řeknu dycky jenom FUCK a dál ignor, já nwm proč ae mně se uš ty conversky ňák nelíběj, sem měla světle modrý a černý, ae já ted strašně letim po steelkách, můžeš je nosit v létě i v zimě, různě vázat, v létě nevázat vůbec a nechat je zewl, v zimě stažený, s tkaničkama nejrůznějš experimentovat a taky málokdo si na tebe dovolí gdyš je máš na noze, a gdyš do nikoho kopneš tag mu taky můžeš zlomit nohu, růžovou nemusim, ae gdyš jí něgdy na sebe hodí ben tag po něm slintám etě víc neš normálně

jj...já mam rada když ma Ben růžový convers ale upa nesnáším to ůžový tričko..bléé...on je upa úžasnej ale o tričko mě dohání k šílenství
Ben Kowalewicz - Stránka 2 5751644

TY WOE!!!!!! ty boty jag má ben na tý fotce sem měla! proč já kráwa sem je vyhazovala, to sou ty černý conversky jag sem předtim psala, v tom růžovym tričku je taky strašně moc sexovej, úpa k nakousnutí

jo já vím..je SEXI ale já to tričko tak strašně nesnáším....bléé.. Laughing jé a Ben má i černý convers...další věc na seznam co nutně potřebuju... Laughing no jinak je dost škoda že je vyhodila...takovej klenot Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Ben Kowalewicz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ben Kowalewicz   Ben Kowalewicz - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 3:18 pm

dinokaty1 napsal:
zaza napsal:
dinokaty1 napsal:
zaza napsal:
mně taky řikaj emo, z toho úpa šílim, většinou gdyš mě něgdo potká tag newí stli sem emo nebo punk, na taký narášky řeknu dycky jenom FUCK a dál ignor, já nwm proč ae mně se uš ty conversky ňák nelíběj, sem měla světle modrý a černý, ae já ted strašně letim po steelkách, můžeš je nosit v létě i v zimě, různě vázat, v létě nevázat vůbec a nechat je zewl, v zimě stažený, s tkaničkama nejrůznějš experimentovat a taky málokdo si na tebe dovolí gdyš je máš na noze, a gdyš do nikoho kopneš tag mu taky můžeš zlomit nohu, růžovou nemusim, ae gdyš jí něgdy na sebe hodí ben tag po něm slintám etě víc neš normálně

jj...já mam rada když ma Ben růžový convers ale upa nesnáším to ůžový tričko..bléé...on je upa úžasnej ale o tričko mě dohání k šílenství
Ben Kowalewicz - Stránka 2 5751644

TY WOE!!!!!! ty boty jag má ben na tý fotce sem měla! proč já kráwa sem je vyhazovala, to sou ty černý conversky jag sem předtim psala, v tom růžovym tričku je taky strašně moc sexovej, úpa k nakousnutí

jo já vím..je SEXI ale já to tričko tak strašně nesnáším....bléé.. Laughing jé a Ben má i černý convers...další věc na seznam co nutně potřebuju... Laughing no jinak je dost škoda že je vyhodila...takovej klenot Laughing

njn ae jag sem mohla vědět že ho za čas budu lawowat, mně se na něm nelíbí todle tričko, tea líbí se mi na něm šecko, ae todle patří mezi ty mín krásnější

http://nd.blog.cz/b/billyhotalenti.blog.cz/obrazky/22537438.jpg

a nejky tričko, kerý na něm zbožnuju :

http://nd.blog.cz/b/billyhotalenti.blog.cz/obrazky/22182885.jpg
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Ben Kowalewicz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ben Kowalewicz   Ben Kowalewicz - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 3:24 pm

na tý fotce s mym oblíbenym trýčem je jag pochcanej, ae mam ten pásek co má na tý foteně, tag aspon něco
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Ben Kowalewicz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ben Kowalewicz   Ben Kowalewicz - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 3:44 am

zaza napsal:
na tý fotce s mym oblíbenym trýčem je jag pochcanej, ae mam ten pásek co má na tý foteně, tag aspon něco

jo..jasně..oblíbený tričko je to když žádný nemá... Laughing ale zvykám si na jeho styl...takže žeru absolutně všechno... Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
Riska

Riska


Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 10. 06. 08

Ben Kowalewicz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ben Kowalewicz   Ben Kowalewicz - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 18, 2008 5:14 am

jooo, já sem teď nějak neměla čas (dovolená, ..^^^)...ále když už sme u toho tak reaguju xD Mně se na něm nejvíc líbí ty černý trička, něco jak v try honesty (bylo černý žjo?)...a do convrsek můžeš taky natahat jaký ceš tkaničky, já mám jednu černou a druhou bílou, zavázanou na druhou stranu (jako že se zavazuje u špičky)..a myslim, že když někoho kopnu, tak už je jedno esi bosa bo v converskách, ale pravda je ... ty steelky sou respekt, když je na někom vidim....sem byla na pivních a byl tam takej pankáč, co mi dovolil (mnoo, on byl na mol xD) sáhnout si na jeho číro xD Což mě vrací k tomu emu, pže kamarádka mi tvrdila, ať tam vůbec nelezu že MĚ zkope Very Happy
Návrat nahoru Goto down
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Ben Kowalewicz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ben Kowalewicz   Ben Kowalewicz - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 26, 2008 10:24 am

Riska napsal:
jooo, já sem teď nějak neměla čas (dovolená, ..^^^)...ále když už sme u toho tak reaguju xD Mně se na něm nejvíc líbí ty černý trička, něco jak v try honesty (bylo černý žjo?)...a do convrsek můžeš taky natahat jaký ceš tkaničky, já mám jednu černou a druhou bílou, zavázanou na druhou stranu (jako že se zavazuje u špičky)..a myslim, že když někoho kopnu, tak už je jedno esi bosa bo v converskách, ale pravda je ... ty steelky sou respekt, když je na někom vidim....sem byla na pivních a byl tam takej pankáč, co mi dovolil (mnoo, on byl na mol xD) sáhnout si na jeho číro xD Což mě vrací k tomu emu, pže kamarádka mi tvrdila, ať tam vůbec nelezu že MĚ zkope Very Happy

jj...to když jsem byla na rozlučce s devítkou tak jsem byli v jedný hospodě a pak tam přišel jeden pěknej punker...a upa hustý číro měl...jsem byla trochu v ráži tak jsem pořád kecala že se mi líbi jeho vlasy....chudák ze mě měl výtlem xD Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
Sponsored content





Ben Kowalewicz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ben Kowalewicz   Ben Kowalewicz - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ben Kowalewicz
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Billy Talent :: Benjamin Kowalewicz-
Přejdi na: