Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Hudba a texty

Goto down 
+7
Pulča
Nika
tomyck
BmT
Adelayda
ChiLie
Fisperanda
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Fisperanda
Admin
Fisperanda


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 02. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 7:37 am

Tady můžete diskutovat o textech, hudbě, nejoblíbenějších skladbách, a podobně.
Návrat nahoru Goto down
http://billyhotalenti.blog.cz/
ChiLie
Admin
ChiLie


Poeet p?íspivku : 29
Age : 30
Registration date : 02. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Milujem!   Hudba a texty Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 8:54 am

proste milujem ich song Surrender proste moja naj song na svete..uzasny text!! I love you
Návrat nahoru Goto down
Adelayda

Adelayda


Poeet p?íspivku : 19
Age : 30
Registration date : 02. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 1:50 pm

ChiLie napsal:
proste milujem ich song Surrender proste moja naj song na svete..uzasny text!! I love you

Nj....je krááásná no...mě se podle textu líbí The Ex... Smile ale třeba i Covered In Cowardice...tu miluju upa neeej!!! I love you
Návrat nahoru Goto down
Fisperanda
Admin
Fisperanda


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 02. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 2:02 pm

Adelayda napsal:
ChiLie napsal:
proste milujem ich song Surrender proste moja naj song na svete..uzasny text!! I love you

Nj....je krááásná no...mě se podle textu líbí The Ex... Smile ale třeba i Covered In Cowardice...tu miluju upa neeej!!! I love you

Furt tápu, o čem je Covered In Cowardice. Napadlo mě, že by to mohlo být o hudebních kriticích. Ještě si lámu hlavu s Try Honesty, ale myslím, že za tím stojí ňákej osobní příběh, o kterým nemůžeme vědět. Takže to asi zůstane nepochopený. No
Návrat nahoru Goto down
http://billyhotalenti.blog.cz/
BmT

BmT


Poeet p?íspivku : 15
Age : 29
Registration date : 02. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 10:22 am

Hou tak co k tomu říct že?? Hudba a texty 79400 Jejich songy mi mluví přímo z duše(jen některé XD)........ Nechápu jak někdo vymyslí takovej krásnej text a ještě se to dobře zpívá a rýmuje mno prostě sláva Billy Talent.. cheers
Návrat nahoru Goto down
Adelayda

Adelayda


Poeet p?íspivku : 19
Age : 30
Registration date : 02. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 11:32 am

Fisperanda napsal:
Adelayda napsal:
ChiLie napsal:
proste milujem ich song Surrender proste moja naj song na svete..uzasny text!! I love you

Nj....je krááásná no...mě se podle textu líbí The Ex... Smile ale třeba i Covered In Cowardice...tu miluju upa neeej!!! I love you

Furt tápu, o čem je Covered In Cowardice. Napadlo mě, že by to mohlo být o hudebních kriticích. Ještě si lámu hlavu s Try Honesty, ale myslím, že za tím stojí ňákej osobní příběh, o kterým nemůžeme vědět. Takže to asi zůstane nepochopený. No

No to je právě v tom.... sluchatka přečíst si ho a hned pochopit, mě se líbí že je takovej přemejšlivej..nebo jak to říct :-) Ale jasně že to možná chápu jinak než proč to bylo vubec mysleny;-) Mas prevdu muže v tom bejt osobni pribeh tongue
Návrat nahoru Goto down
tomyck

tomyck


Poeet p?íspivku : 3
Age : 33
Registration date : 03. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 11:54 am

zdravim všechny... doufam že se uvidime na koncerte.. mam dotaz ohledne toho.. kdo píše texty? puvodne jsem si myslel že ben, ae nekde jsem četl že píše ian. víte někdo o tom neco?
a ještě druhá část otázky - v mnoha textech je vyjadřena neco jako nenavist k jsite divce (teda myslim že je to ta jedna a ta sama). nevite o tom neco bliž? zajimalo by mě jestli nevite o tom neco bliž, protože vypada že mu velmi ta divka ubližila - viz. the ex, perfect world (tam jak řika že ho podvedla když hrali v clevelandu?) diky moc za odpovedi. t. albino
Návrat nahoru Goto down
http://www.whereismysummer.wz.cz
Fisperanda
Admin
Fisperanda


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 02. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 12:12 pm

tomyck napsal:
zdravim všechny... doufam že se uvidime na koncerte.. mam dotaz ohledne toho.. kdo píše texty? puvodne jsem si myslel že ben, ae nekde jsem četl že píše ian. víte někdo o tom neco?
a ještě druhá část otázky - v mnoha textech je vyjadřena neco jako nenavist k jsite divce (teda myslim že je to ta jedna a ta sama). nevite o tom neco bliž? zajimalo by mě jestli nevite o tom neco bliž, protože vypada že mu velmi ta divka ubližila - viz. the ex, perfect world (tam jak řika že ho podvedla když hrali v clevelandu?) diky moc za odpovedi. t. albino

S těma textama sem taky dlouho nevěděla. Tady je klasický problém s překladama rozhovorů, třeba, protože Talenti říkají, že budou "psát songy". Nikdo nerozlišuje, jestli je to skládání hudby, psaní textů, nebo co vlastně. Až teď sem překládala rozhovor s Jonem, kde to konečně podrobně popsal. Takže je to asi tak, že jako první vznikne kytarový riff (s tím příde Ian), na tom se postupně postaví melodie. Ben pak přijde s nápadama, s útržkama textů, nebo myšlenkama, někdy s celýma textama. Takže potom si s Ianem sednou, dávají to dohromady, vyhazujou co není potřeba, dodělávají, co chybí. To je proces na měsíce. Pak z těch hotových písniček vyberou jenom zlomek, kterej nahrajou na desku.
K Benové ex teda ňák nevím, co bych napsala...je jasný, co se stalo, takže...co dodat Wink
Návrat nahoru Goto down
http://billyhotalenti.blog.cz/
tomyck

tomyck


Poeet p?íspivku : 3
Age : 33
Registration date : 03. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 2:20 pm

super, dik moc Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.whereismysummer.wz.cz
Nika

Nika


Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 06. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 6:35 am

mě se nejvíc líbí Voices Of Vviolence sluchatka
Návrat nahoru Goto down
Nika

Nika


Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 06. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 6:36 am

sorry trochu sem se překlepla
Návrat nahoru Goto down
Pulča

Pulča


Poeet p?íspivku : 5
Age : 30
Registration date : 04. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 11:58 am

Já miluju This Suffering a This Is How It Goes :-* ale všechny písničky vod Talentů sou krásný a jedinečný.... Surprised
Návrat nahoru Goto down
ChiLie
Admin
ChiLie


Poeet p?íspivku : 29
Age : 30
Registration date : 02. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 12:55 pm

Pulča napsal:
Já miluju This Suffering a This Is How It Goes :-* ale všechny písničky vod Talentů sou krásný a jedinečný.... Surprised
suhlasim..kazdy song je necim vynimocny Hudba a texty 692173 a ma skryty vyznam..a co znamena vie najlepsie pochopit iba autor I love you
Návrat nahoru Goto down
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 7:21 am

ja Talenti prostě lowuju...strašně miluju písničky,který dávají smysl nebo vyprávějí nějaký příběh...což se ovšem o nějakých dnešních interpretech říct nedá...Jinak jsem si hodně oblíbila písničku Living In The Shadow a Burn The Evidence .....tyhle fakt zbožňuju...no ale asi jako celý jejich cd....jejich písničky se dají prostě poslouchat pořád dokola... Hudba a texty 7827
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 7:36 am

Ještě bych měla jeden dotaz,ale sama nevím zda bude někdo schopnej na něj odpovědět.Ale ¨zkusit to musím..Takže jedna z mých nej písniček je Perfect World a chtěla bych se zeptat jestli ta písnička vypovídá o Benovi nebo o Ianovi??nebo snad spolu na tý písničce podíleli?? Shocked jsem příšerně zvědavá
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
Adelayda

Adelayda


Poeet p?íspivku : 19
Age : 30
Registration date : 02. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 10:39 am

dinokaty1 napsal:
Ještě bych měla jeden dotaz,ale sama nevím zda bude někdo schopnej na něj odpovědět.Ale ¨zkusit to musím..Takže jedna z mých nej písniček je Perfect World a chtěla bych se zeptat jestli ta písnička vypovídá o Benovi nebo o Ianovi??nebo snad spolu na tý písničce podíleli?? Shocked jsem příšerně zvědavá

Já teda nevim přesně, ale myslim si, že o Benovi... Wink
Návrat nahoru Goto down
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 3:28 am

wow...no to je celkem hustý....by mě zajímalo jestli má teď holku,....ale asi jo,páč takovej pěkenj chlap nebude sám Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
Fisperanda
Admin
Fisperanda


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 02. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 4:00 am

Adelayda napsal:
dinokaty1 napsal:
Ještě bych měla jeden dotaz,ale sama nevím zda bude někdo schopnej na něj odpovědět.Ale ¨zkusit to musím..Takže jedna z mých nej písniček je Perfect World a chtěla bych se zeptat jestli ta písnička vypovídá o Benovi nebo o Ianovi??nebo snad spolu na tý písničce podíleli?? Shocked jsem příšerně zvědavá

Já teda nevim přesně, ale myslim si, že o Benovi... Wink

O Benovi. Jednoznačně. Někde to říkal.
Návrat nahoru Goto down
http://billyhotalenti.blog.cz/
Riska

Riska


Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 10. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Brekeke   Hudba a texty Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 12:45 pm

Jo, Ben má holku, co já vím..dokonce byla i na nějakém videu..teda tipuju že to bylo ona. Proč by tam taky měli nějakou holku žee v šatně?^^^ xD Mimoto..moje neojoblíbenější písnička jee...a víte že ani nevím? Že by where is the line? Možná no...mám ráda všecky, i když popravdě devil in a midnight mass, z té mám doslova strach, zvlášť jak v tom klipu se najednou před tím dítětem objeví ten obličej Bena bweeeeh! bounce To je jako děs xD A co se týče rýmu, právě v týdle písničce bych chtěla upozornit na to, že se jim to tam až tak úplně v jednom případě nerýmuje, ale nezúčastněný posluchač to ani nezaregistruje. Bétéwé drazí Rolling Eyes já ci nový písničky, sem si musela zakázat minulý týden je poslouchat...bojím se, že si je prostě oposlouchám -.- mhhhm jak ska-pečka (to jen tak mimo)
Návrat nahoru Goto down
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 2:09 am

jj...je celkem hustý že od Billy Talent můžu fakt všechny písničky...to se snad ještě nikdy nestalo (no vlastně jen s 3DG mojí best kluci) že by se mi lidbili úplně všechny songy...vždycky je to jen pár písniček ale ne rozhodně všechny...BT jsou prostě machři.. Hudba a texty 439293
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
Riska

Riska


Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 10. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 10:49 am

Jináč, já si překládám texty sama. Je to supré průprava, to samuý dělám ve špánině, ale musíš říct, že z angličtiny (nehledě na to, že ještě americko/kanadsko(/francouzské angličtiny xD) je to složitější Smile Kdyby někdo chtěl. Upřímně, texty na billy-talent.cz mě nějak nevyhovují většinou. I ty anglické si upravuju, pže mám ráda přesnej text,t ak jak je v písničce, rozčiluje mě neexistence repetic xD
Návrat nahoru Goto down
Fisperanda
Admin
Fisperanda


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 02. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 12:41 pm

Riska napsal:
Jináč, já si překládám texty sama. Je to supré průprava, to samuý dělám ve špánině, ale musíš říct, že z angličtiny (nehledě na to, že ještě americko/kanadsko(/francouzské angličtiny xD) je to složitější Smile Kdyby někdo chtěl. Upřímně, texty na billy-talent.cz mě nějak nevyhovují většinou. I ty anglické si upravuju, pže mám ráda přesnej text,t ak jak je v písničce, rozčiluje mě neexistence repetic xD

Taky radši překládám sama, učím se tak anglicky, a taky mi pak připadne, že sou víc "moje". Dřív sem na blog házela okopčený texty, když se mi zdálo, že sou dobrý, ale teď už to rači přeložím sama. Né že bych cítila, že sem lepší než ostatní nebo tak něco, ale můžu tak vědět, kde sou dvojsečný významy, a tak. Ale někde fakt krutě troskotám, třeba u Prisoners Of Today: "But then she bit my leg"... to jako má být co? Shocked
Návrat nahoru Goto down
http://billyhotalenti.blog.cz/
Janka




Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 02. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 1:39 pm

Fisperanda napsal:
Riska napsal:
Jináč, já si překládám texty sama. Je to supré průprava, to samuý dělám ve špánině, ale musíš říct, že z angličtiny (nehledě na to, že ještě americko/kanadsko(/francouzské angličtiny xD) je to složitější Smile Kdyby někdo chtěl. Upřímně, texty na billy-talent.cz mě nějak nevyhovují většinou. I ty anglické si upravuju, pže mám ráda přesnej text,t ak jak je v písničce, rozčiluje mě neexistence repetic xD

Taky radši překládám sama, učím se tak anglicky, a taky mi pak připadne, že sou víc "moje". Dřív sem na blog házela okopčený texty, když se mi zdálo, že sou dobrý, ale teď už to rači přeložím sama. Né že bych cítila, že sem lepší než ostatní nebo tak něco, ale můžu tak vědět, kde sou dvojsečný významy, a tak. Ale někde fakt krutě troskotám, třeba u Prisoners Of Today: "But then she bit my leg"... to jako má být co? Shocked
Nebude to třeba "Ale pak mě kousla do mé nohy?nebo nechápeš jako význam věty?asi ho nějaká sviňka kousla no:-D
Návrat nahoru Goto down
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 4:44 am

chudák...za to bych tu mrchu nakopla .... pirat
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
Riska

Riska


Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 10. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 7:07 am

Looool, tak to ho asi vážně...hmm kousla. Tam je spojitost s tím, že on si nikdy nebral víc než dokázal zvládnout, ale ona prostě přišla a hech kousla ho. (Jako že ona se nějak nestarala o to kolik si může nebo nemůže vzít...trošku egocentrické děvče, chtěla by toho nějak moc xD) Taková parafráze lehce...asociace podle mě .) bounce
Návrat nahoru Goto down
Fisperanda
Admin
Fisperanda


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 02. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 9:23 am

Riska napsal:
Looool, tak to ho asi vážně...hmm kousla. Tam je spojitost s tím, že on si nikdy nebral víc než dokázal zvládnout, ale ona prostě přišla a hech kousla ho. (Jako že ona se nějak nestarala o to kolik si může nebo nemůže vzít...trošku egocentrické děvče, chtěla by toho nějak moc xD) Taková parafráze lehce...asociace podle mě .) bounce

Aha, tak to jo. Takle se to dá pochopit. Já sem jenom nevěděla, jestli náhodou nemám chybu v překladu. Ale nemám, tak...jo, dá se to chápat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://billyhotalenti.blog.cz/
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 10:00 am

vám tu anglinu závidim, já sem spíš němčinář, tea na AJ chodim prvnim rokem a sem ráda gdyš vim z tý písničky aspon pár slov , tim myslim fakt jenom základ
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
Fisperanda
Admin
Fisperanda


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 02. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 10:35 am

zaza napsal:
vám tu anglinu závidim, já sem spíš němčinář, tea na AJ chodim prvnim rokem a sem ráda gdyš vim z tý písničky aspon pár slov , tim myslim fakt jenom základ

Budeš se možná divit, ale já sem se anglinu naučila od Bena. Very Happy Bylo spoustu rozhovorů na YouTube, který nikdo nepřeložil, tak sem na to tak dlouho čučela, až sem tomu začala rozumět. Přeložit psaný rozhovory pak už byla sranda. S těma textama je to asi tak nejhorší, protože tam to potřebuje k dobrýmu překladu trochu nadhled a pochopení kontextu... Twisted Evil Ale přiznám se, že kdybych měla s někým anglicky mluvit, tak vážně nevím, co ze mě vyleze.
Návrat nahoru Goto down
http://billyhotalenti.blog.cz/
Janka




Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 02. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 11:41 am

Fisperanda napsal:
zaza napsal:
vám tu anglinu závidim, já sem spíš němčinář, tea na AJ chodim prvnim rokem a sem ráda gdyš vim z tý písničky aspon pár slov , tim myslim fakt jenom základ

Budeš se možná divit, ale já sem se anglinu naučila od Bena. Very Happy Bylo spoustu rozhovorů na YouTube, který nikdo nepřeložil, tak sem na to tak dlouho čučela, až sem tomu začala rozumět. Přeložit psaný rozhovory pak už byla sranda. S těma textama je to asi tak nejhorší, protože tam to potřebuje k dobrýmu překladu trochu nadhled a pochopení kontextu... Twisted Evil Ale přiznám se, že kdybych měla s někým anglicky mluvit, tak vážně nevím, co ze mě vyleze.
Ben - učitel:-Dmě se strašně anglina líbí a ještě k tomu když s ní začne žvatlat Ben tak to je teprve jazyk:-D
Návrat nahoru Goto down
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 11:50 am

no tag u Bena se mi líbí šecko, samozřejmě i gdyš zpívá bo žvatlá, akorát mu nič nerozumim Crying or Very sad tag si dycky musim hledat překlady
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
Sponsored content





Hudba a texty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba a texty   Hudba a texty Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hudba a texty
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Billy Talent :: Hudba a texty-
Přejdi na: