Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Jonathan Gallant

Goto down 
+5
Janka
Adelayda
BmT
ChiLie
Fisperanda
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Fisperanda
Admin
Fisperanda


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 02. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 7:35 am

Pokec o Jonovi

Jonathan Gallant Jon26911
Návrat nahoru Goto down
http://billyhotalenti.blog.cz/
ChiLie
Admin
ChiLie


Poeet p?íspivku : 29
Age : 30
Registration date : 02. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Ach..Jon   Jonathan Gallant Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 8:48 am

Aj vy ho tak strasne milujete ako ja?? I love you to strasne peckovy chlap Rolling Eyes skoda ze ho nemam doma Sad
Návrat nahoru Goto down
BmT

BmT


Poeet p?íspivku : 15
Age : 29
Registration date : 02. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 10:27 am

Je skvělej fakt.....Akorát vzhledem k tomu že mi je 13 tak u nich šanci asi nemám co??.......... Jonathan Gallant 754961 ............. I když třeba mě zahlídnou na koncíku a aa budou si mě chtít adoptovat sunny Jonathan Gallant 755427
Návrat nahoru Goto down
Adelayda

Adelayda


Poeet p?íspivku : 19
Age : 30
Registration date : 02. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 11:36 am

BmT napsal:
Je skvělej fakt.....Akorát vzhledem k tomu že mi je 13 tak u nich šanci asi nemám co??.......... Jonathan Gallant 754961 ............. I když třeba mě zahlídnou na koncíku a aa budou si mě chtít adoptovat sunny Jonathan Gallant 755427

Laughing já chi taky adoptovat !!! Laughing
Návrat nahoru Goto down
Janka




Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 02. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 7:43 am

Tak teď mi nějak docvaklo, že Jon bude mít přesně měsíc po pražským koncertě narozky. Škoda, že se nenarodil v červnu, pač kdyby měl narozky v den koncertu, myslím, že by si to pořádně užil a hlvaně by to pak šly někam oslavit do noční Prahy. Nebo by to mohl oslavit s fanoušky Jonathan Gallant 692173
Návrat nahoru Goto down
ChiLie
Admin
ChiLie


Poeet p?íspivku : 29
Age : 30
Registration date : 02. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 10:51 am

Janka napsal:
Tak teď mi nějak docvaklo, že Jon bude mít přesně měsíc po pražským koncertě narozky. Škoda, že se nenarodil v červnu, pač kdyby měl narozky v den koncertu, myslím, že by si to pořádně užil a hlvaně by to pak šly někam oslavit do noční Prahy. Nebo by to mohl oslavit s fanoušky Jonathan Gallant 692173
ehm...moja on bude mat vtedy narodky..troska si sa splietla..to sa stava..a prave preto som tam cela ist ze vtedy ma narodky..SPROSTI RODICIA Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Návrat nahoru Goto down
ChiLie
Admin
ChiLie


Poeet p?íspivku : 29
Age : 30
Registration date : 02. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 11:14 am

ChiLie napsal:
Janka napsal:
Tak teď mi nějak docvaklo, že Jon bude mít přesně měsíc po pražským koncertě narozky. Škoda, že se nenarodil v červnu, pač kdyby měl narozky v den koncertu, myslím, že by si to pořádně užil a hlvaně by to pak šly někam oslavit do noční Prahy. Nebo by to mohl oslavit s fanoušky Jonathan Gallant 692173
ehm...moja on bude mat vtedy narodky..troska si sa splietla..to sa stava..a prave preto som tam cela ist ze vtedy ma narodky..SPROSTI RODICIA Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
uuuups..takze narodil sa 23.7..newaaa sunny
Návrat nahoru Goto down
ChiLie
Admin
ChiLie


Poeet p?íspivku : 29
Age : 30
Registration date : 02. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 3:26 pm

Jonathan Gallant Mf_106833390_39fdcc72f82e4541a2c9cf5c1a865cb8
čo poviete nie je tam zaltýýýý????? Jonathan Gallant 7827 Jonathan Gallant 7827 Jonathan Gallant 7827 Jonathan Gallant 7827 Jonathan Gallant 7827
Návrat nahoru Goto down
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 7:57 am

jj...kamošce se strašně líbí...je to sympaťák i když trochu psycho...páč co jsem četla tak není dobrý ho naštvat... Jonathan Gallant 975415 no ale každej jsem nějakej...Ben je prej taky pěknej prudič Jonathan Gallant 7827
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
ChiLie
Admin
ChiLie


Poeet p?íspivku : 29
Age : 30
Registration date : 02. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 11:37 am

dinokaty1 napsal:
jj...kamošce se strašně líbí...je to sympaťák i když trochu psycho...páč co jsem četla tak není dobrý ho naštvat... Jonathan Gallant 975415 no ale každej jsem nějakej...Ben je prej taky pěknej prudič Jonathan Gallant 7827
jo aj ja milujem Jona..ako sa vola kamoska??pozdrav ju ok?? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Riska

Riska


Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 10. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Zbožňuju ho...   Jonathan Gallant Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 12:36 pm

...a jeho kytaru samozřejmě.
Návrat nahoru Goto down
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 1:25 am

ChiLie napsal:
dinokaty1 napsal:
jj...kamošce se strašně líbí...je to sympaťák i když trochu psycho...páč co jsem četla tak není dobrý ho naštvat... Jonathan Gallant 975415 no ale každej jsem nějakej...Ben je prej taky pěknej prudič Jonathan Gallant 7827
jo aj ja milujem Jona..ako sa vola kamoska??pozdrav ju ok?? Very Happy

kamoška se jmenuje Katka,ale na net moc nechodí..ale ten pozdrav jí určo vyřídím.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
ChiLie
Admin
ChiLie


Poeet p?íspivku : 29
Age : 30
Registration date : 02. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 12:44 pm

dinokaty1 napsal:
ChiLie napsal:
dinokaty1 napsal:
jj...kamošce se strašně líbí...je to sympaťák i když trochu psycho...páč co jsem četla tak není dobrý ho naštvat... Jonathan Gallant 975415 no ale každej jsem nějakej...Ben je prej taky pěknej prudič Jonathan Gallant 7827
jo aj ja milujem Jona..ako sa vola kamoska??pozdrav ju ok?? Very Happy

kamoška se jmenuje Katka,ale na net moc nechodí..ale ten pozdrav jí určo vyřídím.. Very Happy
a ona tez pocuva BT?? Jonathan Gallant 692173 skoda ze nechodi..mala by som s kym kecat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
mystery_girl

mystery_girl


Poeet p?íspivku : 2
Age : 29
Registration date : 23. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 11:17 am

Adelayda napsal:
BmT napsal:
Je skvělej fakt.....Akorát vzhledem k tomu že mi je 13 tak u nich šanci asi nemám co??.......... Jonathan Gallant 754961 ............. I když třeba mě zahlídnou na koncíku a aa budou si mě chtít adoptovat sunny Jonathan Gallant 755427

Laughing já chi taky adoptovat !!! Laughing

to by cheli asi vsichni... rabbit Very Happy sluchatka
Návrat nahoru Goto down
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 12:05 pm

mystery_girl napsal:
Adelayda napsal:
BmT napsal:
Je skvělej fakt.....Akorát vzhledem k tomu že mi je 13 tak u nich šanci asi nemám co??.......... Jonathan Gallant 754961 ............. I když třeba mě zahlídnou na koncíku a aa budou si mě chtít adoptovat sunny Jonathan Gallant 755427

Laughing já chi taky adoptovat !!! Laughing

to by cheli asi vsichni... rabbit Very Happy sluchatka

no jasně..všichni by chtěli adoptovat ale upřímně řekněte kdo by se k němu choval jako k tatínkovi?? takovej pěknej chlap tě nenechá vklidu ani posedět.. Laughing mohli bychom si vsadit která z vác po něm vyjede jako první... Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 12:17 pm

já bych chtěla adoptovat od kohokoliv z kapely kromě bena, důvody snad ani nemusim psát Laughing Jonathan Gallant 7827 pirat
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 1:06 pm

zaza napsal:
já bych chtěla adoptovat od kohokoliv z kapely kromě bena, důvody snad ani nemusim psát Laughing Jonathan Gallant 7827 pirat

no jo no...ale neřikej že by se ti nejvíc nelíbilo právě u Bena..a ještě kdyby byl singl...no já bych chtěla aby mě adoptoval Aaron..by mi dovolil tattoo a jeho žena by mi ho ještě udělala... Laughing ale víc bych chtěla k Benovi...bych dělala jeho holce peklo.. Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
Fisperanda
Admin
Fisperanda


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 02. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 1:13 pm

dinokaty1 napsal:
zaza napsal:
já bych chtěla adoptovat od kohokoliv z kapely kromě bena, důvody snad ani nemusim psát Laughing Jonathan Gallant 7827 pirat

no jo no...ale neřikej že by se ti nejvíc nelíbilo právě u Bena..a ještě kdyby byl singl...no já bych chtěla aby mě adoptoval Aaron..by mi dovolil tattoo a jeho žena by mi ho ještě udělala... Laughing ale víc bych chtěla k Benovi...bych dělala jeho holce peklo.. Laughing

Jaké holce? By byl singl přece. Bys měla adoptivního taťku pro sebe. No, nevím....takový vyhlídky. V noci bys bývala sama doma, protože tatin by někde pařil furt... ráno bys jenom vařila polívky, aby mu nebylo blbě... kdyby měl blbou náladu, tak by na tebe ječel, a doma bys nesměla udělat nejmenší bordel, protože by tě za to zabil. A to už vůbec nevím, kde bys byla, kdyby byl na turné.

Já bych chtěla být u Aarona. Teda - kdyby mně bylo tak o hodně let míň a mohl mě adoptovat. Tam to musí být pohoda. Očumovala bych u jeho ženy v tetovacím salónu, semotamo bych jí s něčím pomohla (miluju kérky), hrála bych si na zahradě s Willow a se psem, a Aaron by vařil obědy, a večeře...
Návrat nahoru Goto down
http://billyhotalenti.blog.cz/
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 1:56 pm

Fisperanda napsal:
dinokaty1 napsal:
zaza napsal:
já bych chtěla adoptovat od kohokoliv z kapely kromě bena, důvody snad ani nemusim psát Laughing Jonathan Gallant 7827 pirat

no jo no...ale neřikej že by se ti nejvíc nelíbilo právě u Bena..a ještě kdyby byl singl...no já bych chtěla aby mě adoptoval Aaron..by mi dovolil tattoo a jeho žena by mi ho ještě udělala... Laughing ale víc bych chtěla k Benovi...bych dělala jeho holce peklo.. Laughing

Jaké holce? By byl singl přece. Bys měla adoptivního taťku pro sebe. No, nevím....takový vyhlídky. V noci bys bývala sama doma, protože tatin by někde pařil furt... ráno bys jenom vařila polívky, aby mu nebylo blbě... kdyby měl blbou náladu, tak by na tebe ječel, a doma bys nesměla udělat nejmenší bordel, protože by tě za to zabil. A to už vůbec nevím, kde bys byla, kdyby byl na turné.

Já bych chtěla být u Aarona. Teda - kdyby mně bylo tak o hodně let míň a mohl mě adoptovat. Tam to musí být pohoda. Očumovala bych u jeho ženy v tetovacím salónu, semotamo bych jí s něčím pomohla (miluju kérky), hrála bych si na zahradě s Willow a se psem, a Aaron by vařil obědy, a večeře...

ale prosimtě..Ben neni takový psycho...by byl na mě hodnej...kdyby už neměl ani tu holku tak by byl i na mě milej...a na turné bych nejradši jezdila sní..sice bych nemohla pořád,ale o prázkách bych určo jezdila...a navíc co se tíče uklídu,sama jsem pedant takže u mě to neni problém... Laughing no a pařit bych taky chodila sním...si nemysli Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 2:16 pm

já neci bejt adoptovaná benem protože bych s nim pag nic nemohla mít, no byl by tea NEVLASTNÍ táta , ae přeci jenom táta, podle mě by za ňákej bordel neječel, tea nesměl by to bejt fakt megální bordel( coš já mam u sebe v pokoji často), on rád uklízí(tj jedna z věcí proč je nenormální, takový lidi - stli jich je na světě víc - já nigdy nepochopim), aaron v ňákym rozhovoru řikal že furt po nich uklízí tourbus a taky u toho nepyskuje, u aarona by to asi bylo nejideálnější no, já bych mu to tam nejspíš šecko vyžrala, tetování obdivuju taky bych chtěla, jenže sem strašně posraná, gdyš tě ta jehla třeba bodne do stejnýho místa...aaauuuu.....sem jednou zkoušela sama , jen tag bez barvy na zkoušku kružítkem, jag to tag asi bolí a bolelo to docela dost, tea ani ne, ae pag gdyš sem se právě strefila do toho samýho místa tag sem, se mohla posrat, mam ted na ruce asi 4cm jizvičku skoro nejde vidět do tvaru B ( jako Ben , Bt, i´m Blb, Big Blázen z Bohnic,....) kámoška si jedno tattoo udělala sama, si vzala sterilku a inkoust a zas ňáký hnusný to neni, na to že to dělala sama je pekný, jinak gdyby to tetování bylo bezbolestný, bo by se to dalo umrtvit, tag bych chtěla na ruku vytetovat hodinky a na nich by byl čas mýho narození, já wim sem pošuk, zajmalo by mě jaký by to bylo doma u Iana, stli by byl přísnej jako jeho mamina na něj, bo by rozmazloval, bo by mi vymejšlel brý účesy.....já uš zase ňák moc rozepisuju srry
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 2:25 pm

zaza napsal:
já neci bejt adoptovaná benem protože bych s nim pag nic nemohla mít, no byl by tea NEVLASTNÍ táta , ae přeci jenom táta, podle mě by za ňákej bordel neječel, tea nesměl by to bejt fakt megální bordel( coš já mam u sebe v pokoji často), on rád uklízí(tj jedna z věcí proč je nenormální, takový lidi - stli jich je na světě víc - já nigdy nepochopim), aaron v ňákym rozhovoru řikal že furt po nich uklízí tourbus a taky u toho nepyskuje, u aarona by to asi bylo nejideálnější no, já bych mu to tam nejspíš šecko vyžrala, tetování obdivuju taky bych chtěla, jenže sem strašně posraná, gdyš tě ta jehla třeba bodne do stejnýho místa...aaauuuu.....sem jednou zkoušela sama , jen tag bez barvy na zkoušku kružítkem, jag to tag asi bolí a bolelo to docela dost, tea ani ne, ae pag gdyš sem se právě strefila do toho samýho místa tag sem, se mohla posrat, mam ted na ruce asi 4cm jizvičku skoro nejde vidět do tvaru B ( jako Ben , Bt, i´m Blb, Big Blázen z Bohnic,....) kámoška si jedno tattoo udělala sama, si vzala sterilku a inkoust a zas ňáký hnusný to neni, na to že to dělala sama je pekný, jinak gdyby to tetování bylo bezbolestný, bo by se to dalo umrtvit, tag bych chtěla na ruku vytetovat hodinky a na nich by byl čas mýho narození, já wim sem pošuk, zajmalo by mě jaký by to bylo doma u Iana, stli by byl přísnej jako jeho mamina na něj, bo by rozmazloval, bo by mi vymejšlel brý účesy.....já uš zase ňák moc rozepisuju srry

no jelikož mám po Benovi nejradši Aarona..tak u mě je to jasný..hele ale zase by ta adopce mohla bejt jenom jako na oko...a já bych měla volnost vůči jakýmukoliv vztahu k Benovi. Laughing stejně ale nejsme normalní už jenom vůbec o tomhle se bavit..ale sním je lidský.. Laughing a ta představa není špatná... Laughing no jo no...holka co chodí s Benem má takový štěstí jaký mě snad nikdy nepotká...neříkám že bych chtěla chlapa co je jako Ben ale aspon podobnej by mu mohl být..jednou v praze potkala kluka co vypadal upa jako muj oblibenej herec a malem jsem se složila...fakt s sežrání... Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 2:49 pm

dinokaty1 napsal:
zaza napsal:
já neci bejt adoptovaná benem protože bych s nim pag nic nemohla mít, no byl by tea NEVLASTNÍ táta , ae přeci jenom táta, podle mě by za ňákej bordel neječel, tea nesměl by to bejt fakt megální bordel( coš já mam u sebe v pokoji často), on rád uklízí(tj jedna z věcí proč je nenormální, takový lidi - stli jich je na světě víc - já nigdy nepochopim), aaron v ňákym rozhovoru řikal že furt po nich uklízí tourbus a taky u toho nepyskuje, u aarona by to asi bylo nejideálnější no, já bych mu to tam nejspíš šecko vyžrala, tetování obdivuju taky bych chtěla, jenže sem strašně posraná, gdyš tě ta jehla třeba bodne do stejnýho místa...aaauuuu.....sem jednou zkoušela sama , jen tag bez barvy na zkoušku kružítkem, jag to tag asi bolí a bolelo to docela dost, tea ani ne, ae pag gdyš sem se právě strefila do toho samýho místa tag sem, se mohla posrat, mam ted na ruce asi 4cm jizvičku skoro nejde vidět do tvaru B ( jako Ben , Bt, i´m Blb, Big Blázen z Bohnic,....) kámoška si jedno tattoo udělala sama, si vzala sterilku a inkoust a zas ňáký hnusný to neni, na to že to dělala sama je pekný, jinak gdyby to tetování bylo bezbolestný, bo by se to dalo umrtvit, tag bych chtěla na ruku vytetovat hodinky a na nich by byl čas mýho narození, já wim sem pošuk, zajmalo by mě jaký by to bylo doma u Iana, stli by byl přísnej jako jeho mamina na něj, bo by rozmazloval, bo by mi vymejšlel brý účesy.....já uš zase ňák moc rozepisuju srry

no jelikož mám po Benovi nejradši Aarona..tak u mě je to jasný..hele ale zase by ta adopce mohla bejt jenom jako na oko...a já bych měla volnost vůči jakýmukoliv vztahu k Benovi. Laughing stejně ale nejsme normalní už jenom vůbec o tomhle se bavit..ale sním je lidský.. Laughing a ta představa není špatná... Laughing no jo no...holka co chodí s Benem má takový štěstí jaký mě snad nikdy nepotká...neříkám že bych chtěla chlapa co je jako Ben ale aspon podobnej by mu mohl být..jednou v praze potkala kluka co vypadal upa jako muj oblibenej herec a malem jsem se složila...fakt s sežrání... Laughing

já ci bud bena nebo úpa někoho jinýho, by mi ten ňákej dotyčnej furt bena připomínal, si představ že bys mu něgdy náhodou řekla bene, to by asi nasralo..... celá ta konverzace na todle téma je kravina, ae je to dobrý si to taghle představovat, úbec nwm proč, ae tady se strašně inspiruju gdyš něco kreslim, tea né že bych byla ňákej malíř, ae gdyš se do týdle konverzace fakt vžiju, tag kreslym různý slátaniny, prostě co mě napadne, gdyby to něgdy něgdo viděl, tag by nigdy neřek že se to tohodle týka..........jag sem psala u fisperandy na blogu že bych aleu zabila gdybych jí něgde s benem potkala, myslíš že by u tebe byla výjimka? seš fakt fajná kamí, ae žárlivostí bych se asi neudržela, hlawně je divný jag sem se tag mohla zaláskovat do chlapa , kerej je o tolik let starší ....myslim že je blbost potkat člověka s takou postavou jako má ben, s takym kukučem, s takym úsměvem, tag vtipnýho, s nejkrásnějšim hlasem, tag božskýýýýho a taky takýho kerej by ti doma uklidil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 2:58 pm

zaza napsal:
dinokaty1 napsal:
zaza napsal:
já neci bejt adoptovaná benem protože bych s nim pag nic nemohla mít, no byl by tea NEVLASTNÍ táta , ae přeci jenom táta, podle mě by za ňákej bordel neječel, tea nesměl by to bejt fakt megální bordel( coš já mam u sebe v pokoji často), on rád uklízí(tj jedna z věcí proč je nenormální, takový lidi - stli jich je na světě víc - já nigdy nepochopim), aaron v ňákym rozhovoru řikal že furt po nich uklízí tourbus a taky u toho nepyskuje, u aarona by to asi bylo nejideálnější no, já bych mu to tam nejspíš šecko vyžrala, tetování obdivuju taky bych chtěla, jenže sem strašně posraná, gdyš tě ta jehla třeba bodne do stejnýho místa...aaauuuu.....sem jednou zkoušela sama , jen tag bez barvy na zkoušku kružítkem, jag to tag asi bolí a bolelo to docela dost, tea ani ne, ae pag gdyš sem se právě strefila do toho samýho místa tag sem, se mohla posrat, mam ted na ruce asi 4cm jizvičku skoro nejde vidět do tvaru B ( jako Ben , Bt, i´m Blb, Big Blázen z Bohnic,....) kámoška si jedno tattoo udělala sama, si vzala sterilku a inkoust a zas ňáký hnusný to neni, na to že to dělala sama je pekný, jinak gdyby to tetování bylo bezbolestný, bo by se to dalo umrtvit, tag bych chtěla na ruku vytetovat hodinky a na nich by byl čas mýho narození, já wim sem pošuk, zajmalo by mě jaký by to bylo doma u Iana, stli by byl přísnej jako jeho mamina na něj, bo by rozmazloval, bo by mi vymejšlel brý účesy.....já uš zase ňák moc rozepisuju srry

no jelikož mám po Benovi nejradši Aarona..tak u mě je to jasný..hele ale zase by ta adopce mohla bejt jenom jako na oko...a já bych měla volnost vůči jakýmukoliv vztahu k Benovi. Laughing stejně ale nejsme normalní už jenom vůbec o tomhle se bavit..ale sním je lidský.. Laughing a ta představa není špatná... Laughing no jo no...holka co chodí s Benem má takový štěstí jaký mě snad nikdy nepotká...neříkám že bych chtěla chlapa co je jako Ben ale aspon podobnej by mu mohl být..jednou v praze potkala kluka co vypadal upa jako muj oblibenej herec a malem jsem se složila...fakt s sežrání... Laughing

já ci bud bena nebo úpa někoho jinýho, by mi ten ňákej dotyčnej furt bena připomínal, si představ že bys mu něgdy náhodou řekla bene, to by asi nasralo..... celá ta konverzace na todle téma je kravina, ae je to dobrý si to taghle představovat, úbec nwm proč, ae tady se strašně inspiruju gdyš něco kreslim, tea né že bych byla ňákej malíř, ae gdyš se do týdle konverzace fakt vžiju, tag kreslym různý slátaniny, prostě co mě napadne, gdyby to něgdy něgdo viděl, tag by nigdy neřek že se to tohodle týka..........jag sem psala u fisperandy na blogu že bych aleu zabila gdybych jí něgde s benem potkala, myslíš že by u tebe byla výjimka? seš fakt fajná kamí, ae žárlivostí bych se asi neudržela, hlawně je divný jag sem se tag mohla zaláskovat do chlapa , kerej je o tolik let starší ....myslim že je blbost potkat člověka s takou postavou jako má ben, s takym kukučem, s takym úsměvem, tag vtipnýho, s nejkrásnějšim hlasem, tag božskýýýýho a taky takýho kerej by ti doma uklidil Very Happy

prosimtě..z toho si nic nedělej...myslím že je to normální dokud nepotkáš kluka,do kterýho se tak zabouchneš že Ben potom bude jenom ten šukézní zpěvák z Billy Talent...a i když si asi řekneš že se to nestane je velká pravděpodobnost že za pár let už to tak bude...jinak všechny ty Benovy vlastnosti upa žeru a myslím že se najde chlap co by je měl ,ale některý z nich rozhodně nebudou mít krásnej hlas a že by rádi uklízel.to bys potom asi rovnou našla nejaky Benovo dvojče...jenom málo chlapů rádo uklízí... Laughing a jinak já vždycky byla na starší... Jonathan Gallant 439293
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
ChiLie
Admin
ChiLie


Poeet p?íspivku : 29
Age : 30
Registration date : 02. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 4:55 am

taka tema=D ja cem Aarona za ocka,Bena za brata,Iana za naj kamosa a Jona za priatela/frajera Jonathan Gallant 439293
Návrat nahoru Goto down
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 5:07 am

ChiLie napsal:
taka tema=D ja cem Aarona za ocka,Bena za brata,Iana za naj kamosa a Jona za priatela/frajera Jonathan Gallant 439293

Laughing je ale pěkný jak to už máš naplánovaný... Laughing tak to ti přeju Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
Adelayda

Adelayda


Poeet p?íspivku : 19
Age : 30
Registration date : 02. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 7:14 am

dinokaty1 napsal:
zaza napsal:
dinokaty1 napsal:
zaza napsal:
já neci bejt adoptovaná benem protože bych s nim pag nic nemohla mít, no byl by tea NEVLASTNÍ táta , ae přeci jenom táta, podle mě by za ňákej bordel neječel, tea nesměl by to bejt fakt megální bordel( coš já mam u sebe v pokoji často), on rád uklízí(tj jedna z věcí proč je nenormální, takový lidi - stli jich je na světě víc - já nigdy nepochopim), aaron v ňákym rozhovoru řikal že furt po nich uklízí tourbus a taky u toho nepyskuje, u aarona by to asi bylo nejideálnější no, já bych mu to tam nejspíš šecko vyžrala, tetování obdivuju taky bych chtěla, jenže sem strašně posraná, gdyš tě ta jehla třeba bodne do stejnýho místa...aaauuuu.....sem jednou zkoušela sama , jen tag bez barvy na zkoušku kružítkem, jag to tag asi bolí a bolelo to docela dost, tea ani ne, ae pag gdyš sem se právě strefila do toho samýho místa tag sem, se mohla posrat, mam ted na ruce asi 4cm jizvičku skoro nejde vidět do tvaru B ( jako Ben , Bt, i´m Blb, Big Blázen z Bohnic,....) kámoška si jedno tattoo udělala sama, si vzala sterilku a inkoust a zas ňáký hnusný to neni, na to že to dělala sama je pekný, jinak gdyby to tetování bylo bezbolestný, bo by se to dalo umrtvit, tag bych chtěla na ruku vytetovat hodinky a na nich by byl čas mýho narození, já wim sem pošuk, zajmalo by mě jaký by to bylo doma u Iana, stli by byl přísnej jako jeho mamina na něj, bo by rozmazloval, bo by mi vymejšlel brý účesy.....já uš zase ňák moc rozepisuju srry

no jelikož mám po Benovi nejradši Aarona..tak u mě je to jasný..hele ale zase by ta adopce mohla bejt jenom jako na oko...a já bych měla volnost vůči jakýmukoliv vztahu k Benovi. Laughing stejně ale nejsme normalní už jenom vůbec o tomhle se bavit..ale sním je lidský.. Laughing a ta představa není špatná... Laughing no jo no...holka co chodí s Benem má takový štěstí jaký mě snad nikdy nepotká...neříkám že bych chtěla chlapa co je jako Ben ale aspon podobnej by mu mohl být..jednou v praze potkala kluka co vypadal upa jako muj oblibenej herec a malem jsem se složila...fakt s sežrání... Laughing

já ci bud bena nebo úpa někoho jinýho, by mi ten ňákej dotyčnej furt bena připomínal, si představ že bys mu něgdy náhodou řekla bene, to by asi nasralo..... celá ta konverzace na todle téma je kravina, ae je to dobrý si to taghle představovat, úbec nwm proč, ae tady se strašně inspiruju gdyš něco kreslim, tea né že bych byla ňákej malíř, ae gdyš se do týdle konverzace fakt vžiju, tag kreslym různý slátaniny, prostě co mě napadne, gdyby to něgdy něgdo viděl, tag by nigdy neřek že se to tohodle týka..........jag sem psala u fisperandy na blogu že bych aleu zabila gdybych jí něgde s benem potkala, myslíš že by u tebe byla výjimka? seš fakt fajná kamí, ae žárlivostí bych se asi neudržela, hlawně je divný jag sem se tag mohla zaláskovat do chlapa , kerej je o tolik let starší ....myslim že je blbost potkat člověka s takou postavou jako má ben, s takym kukučem, s takym úsměvem, tag vtipnýho, s nejkrásnějšim hlasem, tag božskýýýýho a taky takýho kerej by ti doma uklidil Very Happy

prosimtě..z toho si nic nedělej...myslím že je to normální dokud nepotkáš kluka,do kterýho se tak zabouchneš že Ben potom bude jenom ten šukézní zpěvák z Billy Talent...a i když si asi řekneš že se to nestane je velká pravděpodobnost že za pár let už to tak bude...jinak všechny ty Benovy vlastnosti upa žeru a myslím že se najde chlap co by je měl ,ale některý z nich rozhodně nebudou mít krásnej hlas a že by rádi uklízel.to bys potom asi rovnou našla nejaky Benovo dvojče...jenom málo chlapů rádo uklízí... Laughing a jinak já vždycky byla na starší... Jonathan Gallant 439293

Teda holky..vy o tom premejslite do hloubky Very Happy ale je to zabavny cist Jonathan Gallant 79400 ale..bohuzel dost nepravdepodobny Shocked ...
Mno teda kdybych s nim byla ja..tak ja sem docela prispusobiva..ale nejvetsi problem by byla asi ta rec pác anglicky umim jen par frazi... Jonathan Gallant 754961 confused No No njn...je to proste nase zlato..budem se o nej dale delit Sad Rolling Eyes Jonathan Gallant 7827
Návrat nahoru Goto down
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 7:27 am

no jako proč ne??! snít se tu může tak misi to poádně užijem... Laughing Laughing ať to stoj za to
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
Adelayda

Adelayda


Poeet p?íspivku : 19
Age : 30
Registration date : 02. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:23 pm

dinokaty1 napsal:
no jako proč ne??! snít se tu může tak misi to poádně užijem... Laughing Laughing ať to stoj za to

No vždyť.!!!!!! To je sprááávný! Wink
Návrat nahoru Goto down
ChiLie
Admin
ChiLie


Poeet p?íspivku : 29
Age : 30
Registration date : 02. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 7:34 am

dinokaty1 napsal:
ChiLie napsal:
taka tema=D ja cem Aarona za ocka,Bena za brata,Iana za naj kamosa a Jona za priatela/frajera Jonathan Gallant 439293

Laughing je ale pěkný jak to už máš naplánovaný... Laughing tak to ti přeju Laughing
jasny..treba si planovat veci par dni dopredu Very Happy a dik za prani sunny
Návrat nahoru Goto down
Riska

Riska


Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 10. 06. 08

Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitimeFri Jul 18, 2008 5:23 am

Praštěná debata Very Happy bounce Nicméně, on možná existuje někdo ještě dokonalejší ovšém, jelikož nejni znám po celém světě, tak o hodně přicházíme xDDD Bétéwé...zajímalo by mě, esi jeho holka BT poslouchá^^^ a nebo jí prostě potkal někde na ulici v Torontu (joo všimly ste si na tom koncertě+ jak furt zíral tam na ten balkón? Já mam snad doje, že i něco ukazoval xDDD Nebo možná taky ne Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jonathan Gallant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jonathan Gallant
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Billy Talent :: Jonathan Gallant-
Přejdi na: