Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Jonathan Gallant

Goto down 
+5
Janka
Adelayda
BmT
ChiLie
Fisperanda
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Janka




Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 02. 06. 08

Jonathan Gallant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 18, 2008 8:26 am

Riska napsal:
Praštěná debata Very Happy bounce Nicméně, on možná existuje někdo ještě dokonalejší ovšém, jelikož nejni znám po celém světě, tak o hodně přicházíme xDDD Bétéwé...zajímalo by mě, esi jeho holka BT poslouchá^^^ a nebo jí prostě potkal někde na ulici v Torontu (joo všimly ste si na tom koncertě+ jak furt zíral tam na ten balkón? Já mam snad doje, že i něco ukazoval xDDD Nebo možná taky ne Very Happy)
nevim jestli ukazoval zrovna Jon ale Ben při ptaní kdo tu byl minule a kdo prijde přístě, hodně koukal na balkón...
Návrat nahoru Goto down
ChiLie
Admin
ChiLie


Poeet p?íspivku : 29
Age : 30
Registration date : 02. 06. 08

Jonathan Gallant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 10:11 pm

Janka napsal:
Riska napsal:
Praštěná debata Very Happy bounce Nicméně, on možná existuje někdo ještě dokonalejší ovšém, jelikož nejni znám po celém světě, tak o hodně přicházíme xDDD Bétéwé...zajímalo by mě, esi jeho holka BT poslouchá^^^ a nebo jí prostě potkal někde na ulici v Torontu (joo všimly ste si na tom koncertě+ jak furt zíral tam na ten balkón? Já mam snad doje, že i něco ukazoval xDDD Nebo možná taky ne Very Happy)
nevim jestli ukazoval zrovna Jon ale Ben při ptaní kdo tu byl minule a kdo prijde přístě, hodně koukal na balkón...
ktovie preco Very Happy mozno nekoho hladal..zeby buducu Mrs. Kowalewicz?? I love you keby na mna pozeral Jona....woow Jonathan Gallant - Stránka 2 439293 Jonathan Gallant - Stránka 2 439293 Jonathan Gallant - Stránka 2 439293 Jonathan Gallant - Stránka 2 439293 Jonathan Gallant - Stránka 2 439293 Jonathan Gallant - Stránka 2 439293 nevem co by som robila...asi by som sa ho neco spytala(urcite nejaku blbost ako napr. "Can I kiss you?" Laughing a on by mi povedal: "NO!"..a ja by som s revom odisla..) Crying or Very sad Jonathan Gallant - Stránka 2 562227 ach jaj..nwm preco pisem taketo blbosti...
Návrat nahoru Goto down
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Jonathan Gallant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 2:19 am

jo ben 2x zamával na balkonek, lidi začali šílet tag pag jednou zamával fšem dole, nwm stli se nahoře něco dělo, sem se tam nedívala, jenom gdyš tam ben zamával, z pan káč ů de respekt, ae zatim s kerýma sem se bawila já, tag šicky byli kamarádský, já ňáký jejich číra fakt obdivuju a to nemyslim pankáče ae šecky punx účesy, no gdyš někoho kopneš v converskách bo v těškých botech( glády, steely, kanady - tj jedno co) tag je to docela rozdíl, sis spíš měla pučit jeho botku, moje steelky vážej 5kilo a úmyslně sem etě do nikoho nekopla, ae mylsim že gdybych to udělala, tag má uš něgdo něco zlomenýho, líbi se mi gdyš někoho vidim třeba v gládkách ta jejich zewl chůze, u sebe sem si toho nigdy nefšimla, gdyš sem si ty botyi kupila a nesla sem je f tašce, tag sem myslela že mi upadne ruka, ae na nohou mi úbec těšký nepřídou, ae gdyš sem je měla poprví na noze tag sem se v nich úpa houpala, ale v sobotu se mi vyplatili, nebyl úbec žádnej problém dostat se k podiu a lidi v kotli do mě ani nestrkali nic, jenom jednou, sem se otočila a ten kluk za mnou se mi omluvil a etě mě pohladil, tag sem mu řekla že je kokot a pogovala dál, ae poprví se mi stalo že za mnou lidi chodili a fotili mě, gdyš za mnou přišel i sekuriták stli si mě může vyfotit tag to uš sme s holkama dostali výtlem Very Happy gdybych věděla že můj účes vzbudí takou pozornost tag bych si trochu vlásky přibarvila a použila trochu gelu, snad příště, no stli ňáký příště bude, rodiče se dozvěděli že sem byla v sanytě, páč sem sebou zas sekla, tag nwm gdy mě zas někam pustěj, mno aspon že mě do tý sanytky nes ten nejhezčejší sekuriták, furt sem si ho fotila, víc neš ty lidi na podiu Laughing , nebyl něgdo tendle výkend na rock for people? sem na sobě měla BT tričko a ňáká holka mi něco mluvila o BT konclu, ae já jí moc neslyšela, tagše úbec nwm co mi chtěla, ale vypadá to že to taky byla fans BT, ty woe já sem se zas rozepsla Rolling Eyes jo a srry odepsla sem i na něco jinýho, uš nwm odlkad, tag na to kašlu, snad to něgdo rozluští, myslim že tj odpověd i k tomu rozhovoru u Kowalewicze, uš nwm
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
Riska

Riska


Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 10. 06. 08

Jonathan Gallant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 9:05 am

Uah...trošku se v tom nevyznám...v tom co si napsala, ale neva xD CO si probůh měla na sobě? Very Happy:D:D bounce (na hlavě, na nohách už víme)...tak já do nikoho nekopám ani neúmyslně...nějaká skupinka pogovala za náma, tak sme přes ně pak přetáhly kámošky a nikdo neprotestoval Very Happy Nejspíš myslely, že zrovna pogujem s nima Laughing Eeeeh, někam sem sem chtěla dát odkaz a nevim kam sem ho chtěla dát...noo na jedno supr video xD nkam ho dám, možná k fisperandě na blog jop.
Návrat nahoru Goto down
zaza

zaza


Poeet p?íspivku : 71
Age : 29
Registration date : 03. 06. 08

Jonathan Gallant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 9:36 am

Riska napsal:
Uah...trošku se v tom nevyznám...v tom co si napsala, ale neva xD CO si probůh měla na sobě? Very Happy:D:D bounce (na hlavě, na nohách už víme)...tak já do nikoho nekopám ani neúmyslně...nějaká skupinka pogovala za náma, tak sme přes ně pak přetáhly kámošky a nikdo neprotestoval Very Happy Nejspíš myslely, že zrovna pogujem s nima Laughing Eeeeh, někam sem sem chtěla dát odkaz a nevim kam sem ho chtěla dát...noo na jedno supr video xD nkam ho dám, možná k fisperandě na blog jop.

no hledala sem ňákou fotku, gde by ten účes šel vidět celej a nenašla, tag se mi mrkni na blog http://zaziczeg.blog.cz/ a hnedka na tý úvodní stránce, gdyš malinko sjedeš níš, tag to de vidět na tý fotce s něvěstou( sme tam tag nakloněný, páč měla široký šaty a nešlo si k ní úbec stoupnout), jinak lidi spíš fotěj tu krátkou stranu, no já taky do nikoho nekopu, jenom jednou málem že sem se s jednou holkou brutálně hádala, ae nakonec nic,bych chtěla vidět jag se dá projít hloučkem pogařů, já gdyš se tam nějakym způsobem octnu, tag nigdy nemůžu vylízt
Návrat nahoru Goto down
http://zaziczeg.blog.cz/
BmT

BmT


Poeet p?íspivku : 15
Age : 28
Registration date : 02. 06. 08

Jonathan Gallant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 3:30 am

ohhhhh pěknýýý účes a mimochodem jedna holka na škole má upa stejnej....... fakt... i modrej a to sem si myslela, že to co má vona nemá nikdé nikdo Jonathan Gallant - Stránka 2 754961 .........
jF a na HS ( hudebniskupiny.cz ) sou BT Jonathan Gallant - Stránka 2 7827 konečně v Top 5 foteček tak si někdy udělejte čas a dejte jim dobrý hodnocení XD sem so voddychla páč tam pořád strašili ty pig Us5 pig bo co je to za ty malý vyděrače...........
Návrat nahoru Goto down
dinokaty1

dinokaty1


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Registration date : 09. 06. 08

Jonathan Gallant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 26, 2008 10:25 am

BmT napsal:
ohhhhh pěknýýý účes a mimochodem jedna holka na škole má upa stejnej....... fakt... i modrej a to sem si myslela, že to co má vona nemá nikdé nikdo Jonathan Gallant - Stránka 2 754961 .........
jF a na HS ( hudebniskupiny.cz ) sou BT Jonathan Gallant - Stránka 2 7827 konečně v Top 5 foteček tak si někdy udělejte čas a dejte jim dobrý hodnocení XD sem so voddychla páč tam pořád strašili ty pig Us5 pig bo co je to za ty malý vyděrače...........

jj...jsem dneska hlasovala...BT zabrali upa celou Top 5..mno mazec...a vítězí ta fotka kde maj všici ty červený čapky xD
Návrat nahoru Goto down
http://dinokate.blog.cz
ChiLie
Admin
ChiLie


Poeet p?íspivku : 29
Age : 30
Registration date : 02. 06. 08

Jonathan Gallant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 28, 2008 6:39 pm

JEZISI KRISTE!!JA SOM NECHTIAC VYMAZALA TO CO NAPISALA RISKA!! Shocked prepac..ja som nechtiac klikla na edit namiesto quote..fakt ma to mrzi!!nechcela som..stale si neviem zvyknut ze som admin Very Happy

BTW: toto by mal byt pokec o Jonovi takze ked sa chcete bavit na ine temy jednoducho si napiste PM alebo chodte do miestnosti povidejte si o cem chcete..za pochopenie dakujem Wink I love you
BTW. nic v zlom Jonathan Gallant - Stránka 2 439293
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jonathan Gallant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Gallant   Jonathan Gallant - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jonathan Gallant
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Billy Talent :: Jonathan Gallant-
Přejdi na: